Sprzedaż
334180
Warszawa Praga-Północ
(gm. Praga-Północ)
539 000 zł

Dwustronne mieszkanie położone na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych. Salon z wyjściem na balkon, dwie przytulne sypialnie, widna kuchnia, łazienka z wanną i osobna toaleta.
W przedpokoju praktyczne szafy, okna z ekspozycją północno-wschodnią i południowo-zachodnią gwarantują dobre doświetlenie przez cały dzień. Widok nie jest przesłonięty innymi budynkami więc można podziwiać panoramę miasta.
Na podłogach panele i terakota. Całość czysta i ładnie utrzymana.
Okna w dwóch pomieszczeniach zostały wymienione, w pozostałych drewniane starego typu, instalacja elektryczna jest sprawna ale nie była wymieniana.
Budynek docieplony, elewacja odnowiona, instalacja elektryczna i sanitarna budynku nowe. Klatki schodowe przeszły remont w ostatnim czasie.
Lokalizacja w pobliżu Dworca Wileńskiego ze stacją metra oraz Dworca Wschodniego z licznymi liniami tramwajowymi gwarantuje doskonałą komunikację.
W sąsiedztwie szkoły, przedszkola, galeria handlowa, bazarek ze świeżymi produktami.
Kultowa ulica Ząbkowska z klimatycznymi kawiarniami, resturacjami i Placem Konesera gdzie odbywają się liczne wydarzenia kulturalne w zasięgu spaceru.
Doskonała oferta dla osób ceniących dobry dostęp do udogodnień życia miejskiego i komunikacji.
Klimat Starej Pragi w cenie!

Istnieje możliwość zakupu na kredyt.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre