Sprzedaż
334170
Warszawa Praga-Południe Saska Kępa
(gm. Praga-Południe)
949 000 zł

Mieszkanie położone na drugim piętrze w kamienicy wzniesioej w 1938 roku. Przestronny salon z kominkiem (koza) i wyjściem na balkon, dwie przytulne sypialnie, kuchnia w przejściu, łazienka z wanną. Do dyspozycji piwnica, strych dzielony z dwoma sąsiadami i dwa miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie pod budynkiem.
Lokal przeszedł remont generalny w 2002 roku, wymianę okien i odświeżenie w 2019. Na podłogach parkiet i terakota. Położenie na rogu budynku z ekspozycją południowo-wschodnią i południowo-zachodnią gwarantuje dobre doświetlenie wnętrz.
Kamienica przeszła rewitalizację w 2020 roku.
Niewątpliwym atutem oferty jest lokalizacja w sercu starej Saskiej Kępy w odległości 70 m od ulicy Francuskiej. Budynek położony przy kameralnej, pełnej zieleni ulicy ale w bezpośrednim sąsiedztwie centrum kulturalnego prawobrzeżnej części miasta.
Wokół tętniąca życiem okolica z licznymi restauracjami, kawiarniami, galeriami oraz pełną infrastrukturą. Do Parku Skaryszewskiego dostaniesz się w kilka minut piechotą.
Na miejscu tramwaj i autobus.
Jeżeli lubisz być w centum wydarzeń, cenisz uroki życia towarzyskiego, przepadasz za spacerami wśród zieleni, pociąga Cię bliskość wszelkich atrakcji kultowej dzielnicy, ta oferta jest dla Ciebie.
Klimat starej Saskiej Kępy wliczony w cenę.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre