Sprzedaż
333860
ul. Zaciszna
Pęclin
(gm. Wiązowna)
155 000 zł

Na sprzedaż działka budowlana, leżąca w Pęclinie przy ulicy Zacisznej:

nr ewid. 332/23 o powierzchni 1433 mkw

Pęclin to wieś położona w podwarszawskiej gminie Wiązowna. Łączy ją z Warszawą droga ekspresowa S17 oraz autostrada A2. W tej chwili w ciągu 20 minut można dojechać do Wilanowa.

Obecnie trwają końcowe prace przy wykończeniu obu dróg oraz połączeniu ich z węzłem Zakręt, dzięki którym skróci się dojazd do Warszawy.

Dojazd do przedstawionej działki od drogi S17 wynosi ok. 5 minut.

Pęclin położony jest wśród mazowieckich łąk i lasów. W okolicach działki sporo jest nowych domów, co świadczy o coraz większej popularności tego miejsca, jednak zabudowa nie jest zbyt gęsta, co mieszkańcom zapewnia spokój i intymność. Zieleń, a jednocześnie bliskość Warszawy, to ogromne atuty tego miejsca. Cisza, przestrzeń, przyroda, ogromne możliwości aktywnej rekreacji: wycieczki rowerowe, spływy kajakowe na Świdrze – to wszystko czeka na przyszłych mieszkańców.

W bliskiej okolicy dostępne są 2 szkoły podstawowe i 3 przedszkola państwowe. W promieniu 5-15 minut jazdy samochodem jest wiele placówek handlowych: lokalne sklepy spożywcze, gminne targowisko w centrum Wiązowny, delikatesy, dyskonty spożywcze, markety budowlane i wiele innych. Planowane jest oddanie do użytku ogromnego centrum handlowego w Góraszce, z hipermarketem, kompleksem kinowym i ogromnym wyborem butików. Trwają już prace nad pierwszą inwestycją tego kompleksu – parkiem rozrywki Majaland.

Działka leży na płaskim terenie, sąsiaduje z padokami dla koni, co daje gwarancję braku uciążliwej zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie oraz z łąkami.

W cenę działki wliczony jest udział w drodze prywatnej, łączącej ulicę Gościniec i Zaciszną (dz. ewid. 332/11 i 332/24).

Z przyjemnością zaprezentuję Państwu to piękne miejsce.

Zapraszam do kontaktu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre