Sprzedaż
333793
ul. Chlebowa
Poznań Zawady
(gm. Poznań-Nowe Miasto)
265 000 zł

Jeśli szukasz dużej kawalerki z osobną kuchnią po remoncie, miejsca do przechowywania, parkingu dla Twojego samochodu oraz łatwego dojazdu do centrum – to właśnie trafiłeś na ofertę dla Ciebie!

Lokalizacja
Zamieszkując tu zyskasz dużo komfortu, ciszy i bezpieczeństwa. Łatwo oraz szybko dotrzesz do pracy, czy centrum dzięki komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 200 m, natomiast przystanek tramwajowy oddalony jest o ok. 300 m. Jeśli korzystasz z samochodu, bezpiecznie zaparkujesz go na terenie osiedla, za zamykaną na pilota bramą. Po tanie zakupy będziesz mógł wybrać się np. do Biedronki położonej 5 minut spacerem od mieszkania, a ciepłe pieczywo na śniadanie zakupisz w osiedlowym sklepie, spacerując dosłownie 1 minutę. Jeśli natomiast jesteś zwolennikiem spacerów, czy sportu w nieco ponad 10 minut dotrzesz do Jeziora Malta, które obfituje w tereny zielone, ścieżki, drogi rowerowe, siłownie, park wodny oraz wiele innych.

Budynek i mieszkanie
Mieszkanie położone jest w budynku przy ulicy Chlebowej. Kilka lat temu został on poddany termomodernizacji. Zainstalowano także nowe okna PVC. Ekspozycja okien na wschód oraz zachód, zapewni Ci światło słoneczne przez cały dzień. Możesz wchodzić i mieszkać. Lokal został kompleksowo wyremontowany. Właściciele położyli nowe panele podłogowe oraz odmalowali całe mieszkanie. Ponadto 4 lata temu częściowo została wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Po wprowadzeniu z pewnością zmieścisz wszystkie swoje rzeczy osobiste w osobnej garderobie oraz piwnicy. Dodatkowo będziesz mógł poczuć się bezpiecznie dzięki zainstalowanemu alarmowi.

Na powierzchnię wynoszącą 33,28 m2 składają się:
– salon – 16,55 m2
– kuchnia z jadalnią – 9,98 m2
– garderoba/spiżarnia – 2,75 m2
– łazienka – 2,05 m2
– korytarz – 1,95 m2

Z pewnością chciałbyś teraz zobaczyć mieszkanie i zadać kilka pytań – zadzwoń i umówmy się na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre