Sprzedaż
333604
al. Racławickie
Żychlin
(gm. Żychlin)
220 000 zł

DZIAŁKA USŁUGOWO – BUDOWLANA

TYLKO W OFERCIE GP FINANSE I NIERUCHOMOŚCI!!!

Przepiękna, kształtna działka (składająca się z dwóch) o powierzchni całkowitej 2930 m2 (1601 m2 oraz 1329 m2) w miejscowości Żychlin, województwie łódzkim, powiecie kutnowskim, przy Alejach Racławickich.

Cicha spokojna okolica oddalona całkowicie od zgiełku miasteczka, jednocześnie niedaleko od pełnej infrastruktury handlowo – usługowej – targ miejski, sklepy spożywcze, dyskonty, kościół, apteki, Urząd Gminy, poczta, pizzeria, bank, stacja paliw, wulkanizacja, Mrówka, myjnia samochodowa, delikatesy, stomatolog i wiele innych.

Miasto jest nieduże, liczy około 8000 mieszkańców. Wszystko tu mamy w zasięgu ręki, dzięki czemu wybudowanie domu w tej okolicy jest idealnym pomysłem!!!

Prezentowana nieruchomość wspaniale nadaje się na budowę domu. Jest kształtnym, płaskim kwadratem o wymiarach każdego boku około 54 m. Na działce jest woda z wodociągu miejskiego oraz prąd w granicy działki. Otacza ją ogrodzenie od frontu murowano – metalowe, pozostałe boki to ogrodzenie betonowe. Porośnięta jest wzdłuż ogrodzenia frontowego kilkunastoma sosnami i brzozami średniej wielkości. Na działce jest również stara studnia, która może stanowić uroczą ozdobę 🙂 Dojazd do nieruchomości jest drogą asfaltową.

Nieruchomość sąsiaduje z zabudową jednorodzinną i ma wydane takie właśnie warunki zabudowy z możliwością ich zmiany również pod działalność usługową (nieuciążliwą), co ustaliliśmy w Urzędzie Gminy. W okolicy prowadzone są takie właśnie działalności, więc jak najbardziej nie będzie z tym żadnego problemu.

W niedalekiej przyszłości w drodze głównej ma powstać kanalizacja – są już zatwierdzone plany.

Cena 75 zł/m2.

Jeśli szukacie Państwo cichego miejsca na budowę domu – trafiliście idealnie!!!

Zapraszamy na prezentację!!!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre