4 110 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest Ośrodek Wypoczynkowy „Gieret” wraz z dwiema działkami graniczącymi z jeziorem Gieret, położony w miejscowości Giby wśród malowniczych terenów Suwalszyczyzny granicząc także z Puszczą Augustowską.

Oferowana nieruchomość składa się z czterech numerów ewidencyjnych. Większą część z nich stanowią grunty już zabudowane, z możliwością dodatkowej rozbudowy.

Ośrodek wypoczynkowy to kompleks składający się z:
– 18 domków
– pola namiotowego i caravaningowe z dostępem do elektryczności
– zadaszonego miejsce na organizację imprezy na świeżym powietrzu
– wędzarni oraz miejsca na grilla i ognisko
– miejsc rekreacyjnych np. boiska do gry w piłkę nożną lub siatkową, sala ze stołem do ping-ponga czy plac zabaw
– baru i stołówki z salą kominkową
– parkingu
– plaży z pomostem

OPIS DOMKÓW
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,8174 ha zabudowana jest 18 domkami. Obiekty przygotowane są dla 3-5 osób (w zależności od budynku) z pełnym wyposażeniem sanitarnym, kuchnią lub aneksem kuchennym, a także tarasem.

OPIS PAWILONU GASTRONOMICZNEGO WRAZ Z SANITARIATEM
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,4387 ha zabudowana jest budynkiem o łącznej powierzchni 146 m2 i powstał w 1974 r., a w jego skład wchodzi stołówka oraz kuchnia. Do budynku przynależy również sanitariat o powierzchni 110 m2.

OPIS RYBAKÓWKI WRAZ Z SANITARIATEM
Działka gruntu, na której posadowiona jest rybakówka o powierzchni 203,60 m2 posiada areał 1,0230 ha. Budynek został wzniesiony 1970 r., zaś rozbudowany w 2004 r. Przy rybakówce znajduje się również sanitariat stanowiący powierzchnię 31,64 m2. Istniejące fundamenty stanowią przyszłościowy potencjał w ich rozbudowie i utworzenie ośrodka wypoczynkowego z bezpośrednim dostępem do jeziora.
Obok opisywanego powyżej obiektu, znajduje się jeszcze jedna działka stanowiąca areał 1,0162 ha, na której również istnieje potencjalna możliwość posadowienia obiektu wypoczynkowego.

LOKALIZACJA
Prezentowana nieruchomość to coś więcej niż punkt gastronomiczny i wypoczynkowy przy głównej trasie DK16. To przede wszystkim pięknie zagospodarowany teren rekreacyjny. Oferowany obiekt posiada bezpośredni dostęp do Jeziora Gieret, graniczy z Puszczą Augustowską, przez teren której przepływają rzeki tj. Czarna Hańcza i Marycha, na których organizowane są spływy kajakowe. Pobliski teren znany jest z wielu atrakcji turystycznych, dzięki czemu cieszy się tak dużą popularnością. Jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody, którzy mogą zapewnić sobie ciekawe wycieczki po rezerwatach przyrody, jak i poznać miejsca i budowle charakterystyczne dla tego regionu np. suwalskie chaty z XIX i XX wieku czy też Kościół Św. Anny z 1912 r.

Prosperujący obiekt cieszy się sporym zainteresowaniem, zarówno wśród klientów indywidualnych, biznesowych, jak i zorganizowanych grup. Dotychczas były organizowane równego rodzaju imprezy firmowe, szkolenia pracownicze, pikniki rodzinne, imprezy tematyczne tj. warsztaty malarskie, fotograficzne, rzeźbiarskie czy też zielone szkoły.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, gdzie przedstawimy szczegóły dotyczące nieruchomości, a także jej potencjał inwestycyjny.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre