Sprzedaż
333375
ul. Rolna
Marki
(gm. Marki)
670 000 zł

Do sprzedania  dwupoziomowe,  mieszkanie w nowoczesnym segmencie dwu lokalowym,  położonym w cichej i spokojnej części Marek w sąsiedztwie Puszczy Słupeckiej. Inwestycja wykonana w  wysokim standardzie.  Nowoczesna architektura, jasne przestronne wnętrza w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii wykonania sprawiają, iż jest to niepowtarzalna inwestycja i doskonałe miejsce do zamieszkania. Cicha, spokojna okolica.Sąsiedztwo domów jednorodzinnych , niskiej zabudowy.
Budynek  wybudowany w technologii zapewniającej tanią eksploatację (systemy rekuperacji ciepła, kondensacyjne piece gazowe, systemy solarne do ogrzewania wody), automatyka bram i drzwi garażowych, oświetlenie zewnętrzne.
W budynku znajdują się dwa dwupoziomowe mieszkania i każdy właściciel jest współwłaścicielem części wspólnych (korytarz , klatka schodowa – 25,8m). Do oferowanego  mieszkania przynależy ok. 100m działki do wyłącznego korzystania, na parterze budynku znajduje się garaż i kotłownia przynależna do oferowanego  mieszkania.
Wszystkie media miejskie( woda, kanalizacja, gaz).

PARTER: garaż (20,7m); Kotłownia + pralnia (4,2m)
PIĘTRO:
-salon (ok. 32m) na podłodze deska barlinecka, wyjście na balkon (płd.-zach.),
-kuchnia (6,4m) terakota (nieumeblowana);
-łazienka ( 2,3m) kabina prysznicowa, terakota, glazura;
-gabinet (6,7m) 2.
PIĘTRO:
-4 sypialnie (9,1m; 10,4m; 15m; 9,0m) na podłogach panele;
-dwie łazienki (4m) w tym jedna przy sypialni.
Mieszkanie wymaga kosmetycznego wykończenia (schody wewnętrzne) i odświeżenia. Do ul. Piłsudskiego ok. 1km skąd kilka autobusów do Warszawy. W sąsiedztwie małe sklepiki spożywcze, przedszkola, szkoły.

POLECAM>

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre