Wynajem
333366
ul. Szafirowa
Poznań Suchy Las
(gm. Poznań-Jeżyce)
3 500 zł

Na wynajem lokale o powierzchni od 84 m2 do 390 m2 z przeznaczeniem zarówno pod działalność handlową, jak i usługową na parterze. Idealnie nadaje się pod gabinety lekarskie lub rehabilitacje.
Dostępny również lokal o powierzchni 35 m2 na pierwszym piętrze.

Lokal charakteryzuje się wysokim standardem wykonania oraz pełną infrastrukturą techniczną. Lokal do własnej aranżacji z możliwością rozłożenia części nakładów w czynszu.

Cena najmu: od 35 zł/m2 netto + opłaty eksploatacyjne.

Możliwość dostosowania powierzchni lokali do potrzeb najemcy.

Lokal znajduję się na terenie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego – Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie, bezpośrednio przy północnej granicy Poznania.

Potencjał rozwoju. Intensywnie rozwijająca się lokalizacja. Idealne miejsce na Twój biznes.

Przy ul. Obornickiej (droga krajowa nr 11), znajdującej się 200 m od inwestycji, rozwinięta jest działalność związana z branżą samochodową i budowlaną oraz niewielka konkurencja produktów handlowo- -usługowych (sklepy spożywcze, drogerie, salony meblowe)

Obiekty handlowo-usługowe: Galeria Sucholeska (Piotr i Paweł, Rossmann, Fabryka Formy, Euro-Salon, Apteka, sklepy i punkty gastronomiczne), Biedronka, Restauracja Estella

Obiekty sportowe: Park Wodny Octopus, Hala Sportowo – Widowiskowa Zaplecze oświatowe oraz administracyjne: Przedszkole Szkoła Podstawowa Gimnazjum Urząd Gminy Komisariat Policji

Ciekawy lokal dla wymagającego klienta!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre