Sprzedaż
333354
ul. Szeligowska
Warszawa Bemowo
(gm. Bemowo)
610 000 zł

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Szeligowskiej 32 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na parterze w 6 piętrowej inwestycji wybudowanej przed Robyg i oddanej do użytku w 2016 roku.

Z aspektów formalnych:
– odrębna własność nieruchomości z księgą wieczystą
– grunty pod nieruchomością we własności,
– czynsz administracyjny wraz funduszem remontowym, opłatami stałymi oraz całkowitymi opłatami za media to kwota 521 zł,
– czynsz za 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym: 164zł,

Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie:
– miejsce postojowe standardowe: 35 000 zł,
– miejsce postojowe na platformie: 30 000 zł,
– komórka lokatorska 20 000zł.
Zakup miejsc postojowych oraz komórki nie jest obligatoryjny.

Nieruchomość o powierzchni 52,84 m² składa się z:
– salonu z kuchnią,
– sypialni,
– łazienki,
– hallu,
– tarasu.

Lokal jest w stanie idealnym. Zostają w nim wszystkie meble w zabudowie stałej, kuchnia urządzona na wymiar wraz z AGD oraz niektóre meble ruchome. Na podłogach w salonie i głównej sypialni dębowy parkiet. W kuchni, przedpokoju oraz łazienkach gres.

Wysokość pomieszczeń wewnątrz to 270cm. Mieszkanie jest bardzo ciche i przytulne, ponieważ żadne z okien nie wychodzi na ulicę czy ciąg komunikacji wewnątrz osiedla. Ze względu na wschodnio-południową ekspozycje okien mieszkanie jest też dobrze doświetlone. Drzwi wejściowe antywłamaniowe.

Budynek w świetnej kondycji technicznej, dobrze utrzymany, z windą, systemem przeciwpożarowym, wideodomofonem, monitoringiem i ochroną.

W najbliższej okolicy znajdziemy: przedszkola, szkoły, place zabaw, wiele sklepów spożywczych (Kaufland, Biedronka, Lidl, Żabki, sklepy ze zdrową żywnością), stację paliw, apteki, przychodnie, pocztę, restauracje, kawiarnie.

Należy również wspomnieć o komunikacji:
– przystanki autobusowe linii: 105, 112, 189, 190, 220, 249, 743, N42, N45
– przystanki tramwajowe linii (2km): 10, 11, 26
– bardzo dobre połączenie z trasą S8 – zaledwie 1,5 km

– STACJA METRA Chrzanów, która zostanie zbudowana właśnie przy ul. Szeligowskiej, ma zostać oddana do użytku na przełomie 2022 i 2023 roku.

Podsumowując… jeżeli szukasz mieszkania usytuowanego w świetnej lokalizacji, pięknie wykończonego, dobrze skomunikowanego, a warunkiem jest w nowe budownictwo, miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska to ta propozycja jest zdecydowanie dla Ciebie.

Zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre