Sprzedaż
333247
ul. Liwiecka
Warszawa Praga-Południe
(gm. Praga-Południe)
699 000 zł

Piękne, słoneczne 2-3 -pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, usytuowane w dzielnicy domów jednorodzinnych. Idealna propozycja dla tych, którzy nie lubią blokowisk, ale chcą mieszkać w bliskiej odległości bardzo dobrej infrastruktury.
Nieruchomość o powierzchni niemal 60 m kw. położone jest na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2014r. „Strefa Dębu” na Gocławku, przy ul. Liwieckiej.
Mieszkanie
Duża otwarta przestrzeń dzienna – salon z jadalnią i w pełni wyposażoną kuchnią (24 m kw.), z wyjściem na zabudowany taras ze schowkiem o powierzchni 11 m kw. Widok na otwartą przestrzeń stanowi naprawdę o atrakcyjności tej nieruchomości, po prostu chce się żyć… Deweloper, dzięki dużej ilości okien pozwolił na swobodną aranżację głównej przestrzeni, aktualnie wydzielona została tutaj również dodatkowa sypialnia (8 m kw.). Poza tym mamy osobną sypialnię (13m kw.), łazienkę z wanną i przedpokój z dużą ilością szaf do przechowywania. Dodatkowo na wyposażeniu – klimatyzacja.
W mieszkaniu dominuje biel w połączeniu z ładną dębową deską na podłodze, co daje poczucie świeżości wnętrza i możliwość własnych zmian kilkoma dodatkami…. i można się wprowadzać.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 40 tys.pln).

Do tego do dyspozycji mieszkańców znajdują się rowerownie i wózkownie na każdej kondygnacji oraz dodatkowa przestrzeń na parterze.
Budynek znajduje się na terenie ogrodzonym, posiada zadbane patio i własny plac zabaw, ochronę 24/7. Nad spokojem mieszkańców czuwa również przepiękny, stary dąb w centralnej części inwestycji. Był tutaj znacznie wcześniej.
Aspekty formalne
Koszty utrzymania w skali miesiąca to czynsz ok. 800 PLN przy czterech osobach (w tym fundusz remontowy i wszystkie zaliczki). Wszystkie media miejskie.
Status prawny – spółdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą (na miejsce – osobna KW).
Komunikacja i okolica
W mojej opinii, nieruchomość znajduje się w jednej z lepszych lokalizacji w Warszawie, pod każdym względem:
– skomunikowanie z każdą częścią Warszawy (i nie tylko) – tramwaje, autobusy, bliskości Trasy Łazienkowskiej i węzła Marsa.
– rekreacja: las – rezerwat przyrody Olszynka Grochowska (historycznie znany z bitwy w Powstaniu Listopadowym), basen Szuwarek, park „Leśnika” z cudowną aleją lipową i kortami tenisowymi, ciche uliczki
– zakupy: lokalne sklepiki i usługi, C.H. Real i Promenada, bazar Szembeka (ulubiony)
– edukacja: przedszkola i szkoły publiczne z tradycjami, szkoła muzyczna, 2 Ogrody Jordanowskie, w tym jeden z miasteczkiem ruchu drogowego.

Korzystaj z przyjemnego życia, zamieszkaj na Starym Gocławku.
Zapraszam na prezentację w każdy wtorek w godzinach popołudniowych, naprawdę warto.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre