Sprzedaż
333228
ul. Bolesława Limanowskiego
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
359 000 zł

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, sprzedawane wraz z wyposażeniem. Do pierwszego zamieszkania.

Mieszkanie wykończone i umeblowane
Świetna komunikacja z całym miastem
Rewelacyjny rozkład pozwolił na wydzielenie trzeciego pokoju
Dwa balkony
Nowy blok deweloperski z windą – kupujący nie płaci podatku PCC
Idealne pod wynajem
Dla inwestorów – możliwość podpisania umowy zarządzania najmem
Możliwość zakupu miejsca parkingowego (nie jest to obligatoryjne)

Małe, ale rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, rozkład pozwolił na wydzielenie części dziennej, osobnej sypialni i dodatkowego pokoju, który może pełnić funkcję gabinetu, lub pokoju dla dziecka. Jakże ważne w obecnym czasie, by każdy z domowników miał swoją przestrzeń.

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, sprzedawane wraz z wyposażeniem. Do pierwszego zamieszkania. Doskonałe dla pary, dla rodziny lub pod wynajem. Wyposażona w sprzęt AGD kuchnia, lodówka w zabudowie, na ścianach gładzie, a na podłodze deska Barlinecka. Rozprowadzona sieć teleinformatyczna, wystarczy podłączyć ruter. Wnęka w sypialni i miejsce w kolejnym pokoju, pozwala na wstawienie dużych szaf. Duże 3 szybowe okna zapewniają dobre doświetlenie.

Świetna lokalizacja dla osób pracujących w centrum oraz studentów! Nowy budynek ze wszystkimi mediami miejskimi i windą. W pobliżu pełen dostęp do komunikacji miejskiej. W zasięgu 15 minut pieszo: największe w Polsce, centrum handlowo-rekreacyjnego – Manufaktura, oraz jedno z większych biurowców Ogrodowa Office i Park Staromiejski! Już wkrótce przy Manufakturze powstanie przystanek średnicowy.

Mieszkanie posiada dwa balkony. Miesięczny czynsz na poziomie 330 zł (eksploatacja, fundusz remontowy i zaliczki na ogrzewanie – do opłat należy doliczyć opłaty na wodę i prąd w zależności od zużycia oraz za nieczystości stałe, zależnie od ilości osób zamieszkujących). Możliwość dokupienia miejsca parkingowego. – duże zewnętrzne (na 2 małe samochody) – 25000 zł, w hali garażowej – 30000 zł

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre