Sprzedaż
333204
ul. Zgierska
Skotniki
(gm. Zgierz)
751 000 zł

Malownicza działka o powierzchni 7514 m2 położona jest w miejscowości Skotniki w gminie Zgierz przy trasie na Stryków, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Oferowana nieruchomość jest idealna zarówno osób poszukujących miejsca na swój wymarzony dom jak również dla inwestorów i developerów. Posiada decyzję o warunkach zabudowy.
Od strony drogi działka ma 16 m szerokości, później rozszerza się do 45 m. Długość działki to ok. 160 m. Teren płaski, suchy, z niewielkim wniesieniem. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi, przy której umiejscowione są media: prąd, woda. 

Cześć działki od strony drogi jest ogrodzona i zabudowana budynkami gospodarczymi o powierzchni około 180 m2, do wyburzenia lub kapitalnego remontu. Rosną tu drzewa owocowe. Dalsza, nieogrodzona cześć działki jest pusta, bez naniesień, drzew i krzewów. Na tej części można wybudować dom.

Marzycie Państwo o wybudowaniu domu poza miastem i jednocześnie blisko Łodzi, Zgierza, Strykowa? Ta działka jest właśnie dla Was.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów i rozważają zakup tej nieruchomości to zapraszam serdecznie do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre