2 390 000 zł
Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową i – pod wieloma względami – niszową ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3344 m2 zabudowanej obiektem wolnostojącym o powierzchni 816 m2 i kubaturze 3.912 m3 usytuowanej w Chlebowie w gminie Wierzbinek, na północy powiatu konińskiego, w północno-wschodniej części Wielkopolski, bezpośrednio przy asfaltowej drodze wojewódzkiej 266 łączącej Konin ( autostrada A2 / E30, droga krajowa nr 25 ) z Ciechocinkiem ( Nowy Ciechocinek / droga krajowa nr 91 ).

Atuty nieruchomości:

• Fenomenalnie zaprojektowany, 3-kondygnacyjny, klimatyzowany, charakteryzujący się wysokim stanem technicznym budynku oraz nietuzinkowym standardem wykończenia lokal komercyjny oddany do użytkowania w 2014 roku wraz z bogatą infrastrukturą towarzyszącą. Na ogrodzonej, zagospodarowanej i utwardzonej kostką brukową działce o korzystnym kształcie zbliżonym do kwadratu, znajdują się między innymi 2 bramy wjazdowe, duży parking wraz z oświetleniem oraz urządzony plac zabaw dla dzieci.

• Niezwykle funkcjonalny, w pełni wyposażony obiekt charakteryzujący się dużymi możliwościami adaptacyjnymi, gotowy zarówno do wprowadzenia się, jak i prowadzenia działalności gospodarczej od zaraz. Dla kogo? Dla Inwestora, dla Przedsiębiorcy, dla Lekarza, dla Prawnika, dla Rodziny, do zamieszkania lub na biuro, szkołę, przedszkole, żłobek, świetlicę, sklep, Dom Seniora, klinikę rehabilitacyjną, placówkę opiekuńczo-wychowawczą, przychodnię lekarską czy gabinety medyczne. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego gminy Wierzbinek zatwierdzonego uchwałą Rady Gminy w Wierzbinku nr XXX/258/13 z dnia 18.10.2013 roku, przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenach przeznaczonych pod teren zabudowy usług nieuciążliwych z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ( DZ. Urz. Woj. Wlkp. z dnia 21.11.2013 roku, poz.6535 ).

• Zlokalizowany w prawdopodobnie najbardziej przedsiębiorczej gminie w okolicy, graniczącej z województwem kujawsko-pomorskim oraz gminami województwa wielkopolskiego: Skulsk, Ślesin, Sompolno i Babiak. Naturalne granice stanowią Kanał Warta-Gopło, rzeka Noteć i Kanał Notecki wraz z łąkami, które to tereny włączone są do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia. Na terenie gminy funkcjonują szkoły podstawowe, przedszkola, ośrodki zdrowia oraz obiekty handlowo-usługowe. Gmina położona jest na szlaku turystycznym Licheń-Ciechocinek-Inowrocław.

• Wyjątkowo atrakcyjna relacja jakości do ceny 🙂

• Ciekawy koncept inwestycyjny z dużym potencjałem rozwojowym.

Podstawowe informacje o nieruchomości:

• Na powierzchnię użytkową 816 m2 budynku składają się: piwnica 163 m2 , parter 508 m2 oraz piętro i użytkowe poddasze 145 m2 , natomiast powierzchnia parteru i piętra łącznie wynosi 654 m2 . Na parterze z wysokością wnętrza 4,1 m znajdują są 2 pomieszczenia wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym, na piętrze z wysokością wnętrza 2,5 m usytuowanych jest 7 pokoi, aneks kuchenny oraz łazienki stanowiące osobne pomieszczenia, w piwnicy z wysokością wnętrza 2,9 m – kotłownia. Zarówno wejście do budynku, jak i łazienki przystosowane są do osób niepełnosprawnych.

• Wysoki stan techniczny i standard budynku, uwzględniający stopień zużycia technicznego i funkcjonalnego obiektu, a także rozwiązania architektoniczne, w tym rozkład pomieszczeń. Obiekt otynkowany, cokoły częściowo wyłożone płytką. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych, parter i piętro murowane z pustaka ceramicznego, ocieplone styropianem. Dach konstrukcji drewnianej wielospadowy, pokryty dachówką. Stolarka PCV, drewniana, płytowa. Na podłogach terakota, panele i posadzki cementowe w piwnicy. Łazienki w płytkach, całkowicie wyposażone. Instalacje: energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna do własnego zbiornika na ścieki, wentylacyjna, częściowo mechaniczna. Obiekt wyposażony w kamery video i czujniki dymu. Budynek zasilany w energię cieplną z pieca na paliwo stałe. Prawidłową eksploatację obiektu zapewnia infrastruktura zewnętrzna: parkingi, zewnętrzna sieć wodno-kanalizacyjna, zbiornik na nieczystości, czy zewnętrzne oświetlenie nieruchomości. Dekoracja wnętrza zrealizowana z pietyzmem i troską o każdy detal z wysokiej klasy materiałów.

• Obecnie w obiekcie prowadzona jest działalność o profilu gastronomicznym z pokojami gościnnymi na piętrze wraz z towarzyszącą infrastrukturą ( sale: konsumpcyjna i bankietowa, bar, kuchnia, zmywalnia, magazyny, chłodnia, pomieszczenia gospodarcze, łazienki z WC, pokoje dla personelu ). Opcjonalnie istnieje możliwość zakupu dedykowanego wyposażenia. Szczegóły i dodatkowe informacje na życzenie Klientów zainteresowanych – zapraszam do kontaktu.

Cena: 2.390.000 złotych
Podana cena jest ceną sprzedaży netto, do której należy doliczyć podatek VAT.

Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający, zatem brak dodatkowych opłat z tego tytułu dla Kupującego.

Jeżeli szukasz nowego adresu dla rezydencji lub firmy, a w swojej działalności gospodarczej budujesz strategię przewagi konkurencyjnej poprzez działania wykorzystujące między innymi nisze regionalne, produktowe, czy innowacyjne, to ta oferta jest dla Ciebie – nie zwlekaj, zadzwoń już dziś – z przyjemnością zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre