Sprzedaż
333142
Warszawa Praga-Południe
(gm. Praga-Południe)
2 100 000 zł

Oryginalny apartament ze słonecznym 270 metrowym ogrodem, w którym poczujesz się jak u siebie ,,w domu”. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swój kawałek zieleni w sercu miasta.

APARTAMENT
105 m2, z imponującą częścią dzienną, składającą się z reprezentacyjnego salonu z tradycyjnym kominkiem, otwartej kuchni i jadalni. Otwarta kuchnia z widokiem na skąpany w zieleni ogród i pierwszą oranżerię z dużym stołem na 10 osób . Dzięki możliwości rozsunięcia przeszklonych ścian bocznych oranżerii, latem może ona pełnić również funkcję zadaszonej werandy. W przedpokoju toaleta i gustownie ukryte szafy wnękowe za wysokiej jakości tapetami winylowymi.
W części prywatnej apartamentu znajduje się przestronna sypialnia z łazienką master doświetloną dużym oknem oraz dodatkowa przestrzeń pełniąca aktualnie funkcję pracowni malarskiej Pani domu. Przestrzeń w łatwy sposób można zaadaptować na duże biuro bądź luksusową garderobę.  Apartament zaprojektowany został przez znaną i cenioną pracownie architektoniczną MoodWorks.

BUDYNEK
Stworzony z myślą o tych którzy cenią sobie połączenie bliskości centrum Warszawy oraz spokojnego życia w otoczeniu domów jednorodzinnych. Odizolowany od zgiełku Śródmieścia a zarazem położony w jego bliskości, łączy w sobie zalety życia w mieście i spokój zielonego zakątka Warszawy.

LOKALIZACJA
Pełna infrastruktura miejska w zasięgu ręki. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe, placówki medyczne w tym Medicover. Galeria handlowa CH Promenada, Galeria Wiatraczna oddalone o kilka minut jazdy samochodem. Bazarek przy Pl. Szembeka praktycznie na wyciągnięcie ręki.
Spacerem w ciągu 2 minut dochodzimy do urokliwego Parku Znicza. W odległości 600m planowana stacja metra.

DODATKOWO
W cenie apartamentu dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz specjalnie izolowana piwnica dostosowana do przechowywania wina.

To tylko podstawowe informacje o tym apartamencie wszystkie szczegóły przekażę Ci podczas naszego spotkania na które już teraz serdecznie zapraszam.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre