Wynajem
333136
ul. Mieczysławowska
Żyrardów
(gm. Żyrardów)
2 100 zł

Oferujemy do wynajęcia od zaraz, zupełnie nowe, wygodne mieszkanie 50m2 usytuowane na II/IVp. w nowym bloku z 2019r. Lokal z balkonem i widokiem na Staw Św. Jana został wykończony z dużą starannością i dbałością o komfort mieszkańców.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Wszystkie meble i sprzęty AGD są bardzo dobrej jakości. Duża ilość punktów oświetleniowych uatrakcyjnia wnętrza, budując nastrój w zależności od potrzeb mieszkańców.

Mieszkanie tworzy przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Do mieszkania przynależy 1 miejsce postojowe przy bloku, na ogrodzonym terenie, wliczone w czynsz za najem. Oprócz podanego czynszu najemcę obowiązują opłaty za media wg zużycia oraz kaucja w wysokości 4000 zł.

Dogodna lokalizacja do zamieszkania w pobliżu parku, w odległości ok. 1km od centrum miasta. Po sąsiedzku zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i nieduże osiedle mieszkaniowe. Dojazd do Warszawy drogą wojewódzką 719 lub autostradą A2 – węzeł Wiskitki w odległości 7km.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre