Sprzedaż
333082
ul. Dworcowa
Nieporęt
(gm. Nieporęt)
345 030 zł

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka budowlana nad Kanałem Żerańskim, blisko Warszawy (do PKiN 25 km) i Zalewu Zegrzyńskiego (1,5 km).

Działka o powierzchni 1643 mkw, ul. Dworcowa, Nieporęt, w drugiej linii zabudowy.

Wokół zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą gminną – ulicą Dworcową. Cicha okolica nad uroczym Kanałem Żerańskim, który wije się od Żerania i wpada do Jeziora Zegrzyńskiego.

Wg MPZP przeznaczenie pod:
– zabudowę jednorodzinną, usługową lub usługowo-mieszkalną,
– budynek do wysokość 12,5 m,
– powierzchnia biologicznie czynna 70%.

Kształt regularny działki: szerokość od kanału 37 m, długość około 44 m. Media : gaz, kanalizacja, światłowód prąd, woda w drodze głównej (woda własna również na działce).

Nieporęt, to piękna miejscowość, atutem jest położenie w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim, w gminie Nieporęt. Leży nad Zalewem Zegrzyńskim, 25 km od Warszawy, 11 km od granic stolicy. W pół godziny jazdy samochodem możemy przenieść się z wielkomiejskiej infrastruktury na plażę lub w miejsca do aktywnego jak i spokojnego wypoczynku.
Komunikacja: miejska, lokalna, SKM, szybki dostęp do stacji metra (ok 20 min).

Bardzo atrakcyjna lokalizacja dla amatorów sportów wodnych i motorowodnych, pływania, plażowania, morsowania, żeglowania, wędkowania, grzybobrania, spacerów, rowerów, kajaków. W pobliżu , sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, kościół, bank, urząd, poczta, park wodny, korty, place zabaw, skatepark, dom kultury, biblioteka, apteki, przychodnie, lecznica weterynaryjna, restauracje, Mc Donald, Orlen, przystań, liczne ścieżki rowerowe i piesze itp.
Doskonałe miejsce do rekreacji, pracy, zamieszkania w cudownych okolicznościach przyrody. Raj dla rodziny z dziećmi, kilka minut pieszo do szkoły, przedszkola i Gminnego Ośrodka Kultury, który posiada zawsze bogatą ofertę dla dzieci i dorosłych. Do jeziora, na plażę, plac zabaw, molo jest również kilka minut.

Nieruchomość znajduje się w centrum Nieporętu, wszędzie blisko, można się obyć bez samochodu. A bezpośredni dostęp do Kanału Żerańskiego sprawia, że czujemy się jak na wiecznych wakacjach. Z działki jest bezpośrednie wyjście na nowoczesną ścieżkę pieszo-rowerową, która prowadzi do Warszawy. Wg MPZP nieuciążliwe usługi dają możliwość otworzenia letniego barku dla rowerzystów i spacerujących.

Zapraszam na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre