Sprzedaż
333081
ul. Wiktorska
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
770 000 zł

:: Krótko:
Mokotów / ul. Wiktorska, całkowicie nowe mieszkanie. Jasne, dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią. Piwnica ok. 5 m2.

:: Dla kogo?
Dla singla, pary. Dla osób aktywnych poszukujących swego miejsca blisko stacji Metra.

:: Atuty?
Całkowicie nowe wykończenie, po generalnym remoncie. Funkcjonalny rozkład, duża oddzielna i widna kuchnia. Jasne wnętrze i przestrzeń za oknem, ciche – 2. linia zabudowy od al. Niepodległości. Piwnica ok. 5 m2.

:: Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Jeżeli szukasz wygodnego, jasnego, dwupokojowego mieszkania, zależy Ci na dobrej komunikacji i chciałbyś zamieszkać w zupełnie nowym apartamencie, to zdecydowanie zapraszam.

Remont wykonany w pełnym zakresie, obejmował także wymianę całej instalacji elektrycznej. Użyto materiałów wysokiej jakości: na podłodze mamy parkiet drewniany, nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerda, nowe także drzwi wewnętrzne drewniane, w łazience gres w modnym wzorze carrara, armatura Grohe.

:: Co w okolicy?
Mieszkanie znajduje się w sercu Mokotowa, w pobliżu zielone parki: Dreszera oraz Ogród Jordanowski. W okolicy pełna rozbudowana infrastruktura miejska ze wszystkimi możliwymi usługami.

:: Jak z komunikacją?
100 m do stacji metra. W pobliżu także przystanek autobusowy, nieco dalej tramwaje. Świetny dojazd zarówno do Centrum, do zagłębia biurowego tzw. Mordoru, jak i do lotniska Chopina.

:: Co jeszcze?
Mieszkanie nowe, gotowe do zamieszkania. W łazience (3 m2) znajduje się prysznic.

Zadzwoń i umów się na prezentację. Z przyjemnością pokażę Ci ten apartament.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre