Sprzedaż
333015
os. Piastów
Kraków Mistrzejowice
(gm. Kraków-Nowa Huta)
430 000 zł

Poszukujesz mieszkania w pełni umeblowanego, wraz z wyposażeniem, gotowego do wprowadzenia się ? To mieszkanie jest dla Ciebie! 

Mieszkanie jest w pełni umeblowane wraz z wyposażeniem, znajduje się w nowym i bardzo zadbanym bloku. Jest usytuowane na siódmym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z 2009 roku. Do mieszkania oraz do poziomu garaży i piwnic można dostać się bez ani jednego stopnia. Mieszkanie o łącznej powierzchni 44 m2 posiada :

• Pokój z aneksem kuchennym 23,33 m2 – ekspozycja wschodnia
• Pokój – sypialnia 12,1 m2
• Łazienka z wanną, razem z WC 3,95 m2
• Przedpokój 4,23 m2
• Balkon 5,4 m2

Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane przez architekta, jest bardzo wygodnie i funkcjonalnie urządzone. W pokojach podłoga z egzotycznego drewna (Merbau), natomiast w przedpokoju i łazience podłoga wyłożona gresem. Zaletą są duże okna, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne.
Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,2 m2 znajdujące się na poziomie garażowym.

Blisko nieruchomości znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy co zapewnia dobrą komunikację. Na zakupy można wybrać się do Lidla, Biedronki oraz na pobliski plac targowy. W pobliżu znajduje się również ścieżka rowerowa. Osiedle posiada pełną infrastrukturę, nie opodal znajdują się przedszkola, szkoły, kilka placów zabaw, park oraz Planty Mistrzejowickie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre