Wynajem
332974
ul. Rozłucka
Warszawa Praga-Południe
(gm. Praga-Południe)
1 500 zł

Zapraszam na spacer wirtualny przed umówieniem spotkania!

Pracujesz w Centrum i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Lubisz Park Skaryszewski? Masz psa i mieszkanie z ogródkiem to dla Ciebie idealne rozwiązanie? Dobrze trafiłeś! JUŻ DZIŚ MOŻESZ JAKO PIERWSZY ZAMIESZKAĆ W KAWALERCE Z OGRÓDKIEM PRZY KINOWEJ!!!

W SKRÓCIE:
Proponowane mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym punkcie lokalizacyjnym: zaledwie 400 metrów od przystanku tramwajowego KINOWA. Od Centrum dzielą Cię 4 przystanki. 4 minuty spacerem i jesteś w Parku Skaryszewskim! Lokal znajduje się na parterze i posiada duży ogródek. Składa się z dużego pokoju z wyjściem na ogród od strony południowo-wschodniej, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju z pojemną szafą. NAJEMCA MA MOŻLIWOŚĆ WNIESIENIA WŁASNYCH MEBLI ORAZ SKORZYSTANIA Z MEBLI OBECNYCH W MIESZKANIU.

CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE?
Przede wszystkim LOKALIZACJA oraz OGRÓD. Mieszkanie położone obok ulicy Kinowej. Bezpośredni dojazd do centrum tramwajem pozwoli zaoszczędzić dużo czasu. W najbliższym sąsiedztwie mieszkania znajdziemy pełną infrastrukturę: sklepy: Biedronka 350 m, restauracje, puby, kawiarnie są w zasięgu kilku minut spacerem. Ekspozycja okien na południowy-wschód sprawia, że mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i przyjemnie ciepłe, a przy tym bardzo ciche.

WARUNKI NAJMU:
Proszę o zgłaszanie się chętnych osób niepalących, chcących wynająć mieszkanie na minimum rok, uczciwych oraz rzetelnych. Oprócz czynszu najmu najemca ponosić będzie koszty zużycia energii elektrycznej oraz koszty nadmiernego zużycia wody.

ZAPROSZENIE:
Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na prezentację mieszkania. W celu omówienia szczegółów, proszę o kontakt telefoniczny.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre