Sprzedaż
332917
ul. Żwirowa
Sochaczew
(gm. Sochaczew)
800 000 zł

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 216m2 zlokalizowany w spokojnej części Sochaczewa – Wypalenisko, posadowiony na ogrodzonej działce 1990m2 z licznymi nasadzeniami i urokliwymi brzózkami.

Budynek wzniesiony wg projektu Bartek (wersja B z garażem-zmodyfikowany) pracowni Horyzont, może być wygodny zarówno dla rodziny 2-3-osobowej jak i 4-5-osobowej. Parter domu został wykończony i jest zamieszkany, poddasze w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Według projektu na poddaszu przewidziane są 2 pokoje, łazienka oraz wolna przestrzeń do zagospodarowania np. na pokój gier lub TV. Poddasze jest dość wysokie, przestronne i dzięki właściwemu zagospodarowaniu może być bardzo użyteczne.

Parter domu tworzy przestronny salon 35m2 z kominkiem, z którego jest bezpośrednie wyjście na taras – sufit katedralny w salonie nadaje wnętrzu trójwymiarowości i niebanalnego wyglądu, kuchnia 13m2 wraz ze spiżarką 4,3m2 otwarta na salon z wyspą wyposażoną w płytę grzewczą gazową, piekarnikiem elektrycznym oraz okapem, toaleta 1,7m2, 2 sypialnie 14 +12,5m2 (z jednej z nich jest wyjście na taras), pokój gościnny 14,5m2, łazienka z prysznicem typu „walk in” 5m2, hall 17m2, korytarz 5m2 oraz garaż 26m2.

Dom wybudowany w 2011r. z cegły typu MAX, docieplony styropianem. CO i ciepła woda z 2-funkcyjnego pieca gazowego. W całym domu wykonane jest ogrzewanie podłogowe sterowane za pomocą przenośnego sterownika. Własne ujęcie wody oraz przydomowa oczyszczalnia zdecydowanie obniżają koszty eksploatacyjne budynku.

Do centrum Sochaczewa jest ok 3km, a tam znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo-usługową, oświatową i kulturalną niewielkiego miasta.

Miasto Sochaczew położone jest nad rzeką Bzurą w niedalekim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Bliskie sąsiedztwo Żelazowej Woli 4,5km zadowoli miłośników muzyki poważnej i twórczości Fryderyka Chopin’a.

Do DK92 (Warszawa-Poznań) – 2km
Do DK50 (Warszawa – Terespol) – 3km
Do autostrady A2 – ok 20km

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre