Sprzedaż
332889
ul. Zygmunta Modzelewskiego
Warszawa Mokotów Ksawerów
(gm. Mokotów)
549 000 zł

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy ul. Z. Modzelewskiego – 5 minut pieszo do stacji metra WILANOWSKA! W bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. Budynek z 1989 r. (wielka płyta), bez windy. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Tylko 2 mieszkania na piętrze Jest ciche i rozkładowe.
Lokal o powierzchni 63,4 m2 składa się z: salonu (19,5 m2), pokoju (11,5 m2), pokoju (10,5 m2), widnej kuchni (10 m2), łazienki (3,4 m2), WC (1,1 m2) i przedpokoju (7,4 m2). Z salonu wyjście na duży balkon. Do mieszkania przynależy piwnica (4,0 m2) oraz miejsce postojowe na zamkniętym parkingu przed budynkiem. Okna plastikowe. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowy sprzęt AGD (kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówko-zamrażalka, zmywarka) w bardzo dobrym stanie. Gotowe do zamieszkania. Czynsz wg nowej stawki od 04.2021 r. wynosi około 480 pln (zawiera opłaty eksploatacyjne, opłatę za gaz, ubezpieczenie, opłatę za miejsce postojowe na ogrodzonym parkingu). Mieszkanie w zasobach spółdzielni mieszkaniowej Modzelewska. Bardzo dobrze zarządzana spółdzielnia dlatego tak niskie opłaty eksploatacyjne. Sąsiedzi bardzo spokojni i mili.
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej. Zakup za gotówkę. Świetna infrastruktura: w pobliżu sklepy osiedlowe, Biedronka, Rossmann, apteka, przychodnia, poczta, przedszkola, szkoły podstawowe i licea, lokale gastronomiczne, Galeria Mokotów – 8 minut pieszo lub 1 przystanek autobusem, zakłady usługowe (fryzjer, kosmetyczka, szewc), Uczelnia Łazarskiego, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Liczne linie autobusowe i pobliskie tramwajowe zapewniają łatwy dostęp do metra, „Mordoru” i innych dzielnic miasta. Mieszkanie doskonałe zarówno dla rodziny jak i dla inwestora.
Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego: https://evryplace.com/embed/kolomt oraz na prezentację mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre