Wynajem
332835
ul. Henryka Sienkiewicza
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
2 800 zł

Oferujemy atrakcyjny lokal w  ścisłym centrum Łodzi, znajdujący się na ul. Sienkiewicza na przeciwko Galerii Łódzkiej. Lokal jest przystosowany do działalności kosmetycznej, medycyny estetycznej (woda w gabinetach) ale miejsce to nadaje się również na gabinet lekarski czy stomatologiczny, kancelarię, biuro, punkt handlowy, czy dowolny rodzaj usług. Lokal składa się z przestronnej recepcji wraz z komunikacją (34,58 m2) z trzech gabinetów (9,41 m2,15,32m2 [umywalka], 13,64m2 [umywalka]), łazienki z kabiną prysznicową i umywalką, toalety z umywalką oraz pomieszczenia socjalnego z umywalką. Atutem są dwa wejścia. Lokal posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem znajduje się płatny parking. 
Czynsz  najmu to 3000 zł brutto 
Kaucja – dwumiesięczny czynsz
opłaty miesięczne: 1000 zł czynsz administracyjny do spółdzielni (w tym, woda, ogrzewanie i śmieci), umowę na prąd najemca podpisuje samodzielnie z zakładem energetycznym 
W lokalu znajduje się instalacja alarmowa (umowa z operatorem podpisywana indywidualnie), Budynek na zewnątrz ma monitoring 24h. 
Okres najmu minimum rok
Zapraszam do kontaktu

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre