Sprzedaż
332815
ul. Naramowicka
Poznań Naramowice
(gm. Poznań-Stare Miasto)
999 000 zł

Jeśli szukasz wolnostojącego domu blisko lasu i terenów spacerowych…
Jeśli potrzebujesz domu dla dwupokoleniowej rodziny z osobnym wejściem dla każdej z nich…
A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna, gotowa dla najemców..?

Ten dom jest idealny dla Ciebie! 

Oferuję na sprzedaż wolnostojący, podpiwniczony dom, o powierzchni użytkowej 151 m2. Nieruchomość znajduje się na północy Poznania, na Naramowicach, w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych. 

Budynek powstał w 2007 r. w technologii tradycyjnej. Dom ma dwie kondygnacje i podpiwniczenie. Parter ma 91 m2, a poddasze użytkowe 60 m2. Posiada dwa balkony, spory podjazd z kostki brukowej, na którym jednocześnie może parkować kilka samochodów, przez co idealnie nadaje się pod działalność gospodarczą. Dach został ocieplony wełną i pokryty piękną, czerwoną dachówką ceramiczną. Podłączona została kanalizacja, a ogrzewanie jest gazowe. Budynek przechodzi remont elewacji. Działka jest ogrodzona metalową bramą, a prywatność zapewniają wysokie nasadzenia dookoła budynku. 

Dom ze względów inwestycyjnych został podzielony na mieszkania z osobnym wejściem do każdego z nich. Mieszkania posiadają własne podliczniki wody i prądu. W piwnicy znajdują się pokoje, a także łazienka z wc. Z łatwością można jednak powrócić do pierwotnego układu, czy pozostawić jedynie dwa mieszkania. Jest to ciekawe rozwiązanie dla rodzin wielopokoleniowych. Rodziny mieszkające w jedynym budynku, mają dużo prywatności i swobody. 

W zależności od potrzeb dom wymaga odświeżenia, lub remontu. Aktualnie trzy mieszkania, wraz z piwnicą są wynajmowane. 

Lokalizacja budynku i okolica jest bardzo atrakcyjna. W niedalekiej odległości znajdują się tereny Moraska o dużych walorach krajobrazowych i rekreacyjnych. Są tutaj oznaczone szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe i rowerowe, a także stadnina koni. W lesie nie brakuje stawów i jeziorek, a także licznych dzikich gatunków zwierząt takich jak sarny, czy zające. 

Oferta tylko dla Waszych klientów do 1 maja włącznie.
Dzień pokazowy wstępnie odbędzie się 8 maja w godzinach popołudniowych.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre