Wynajem
332801
ul. Belwederska
Warszawa Śródmieście
(gm. Śródmieście)
2 700 zł

Zapraszam na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie w układzie pokój dzienny o powierzchni 24m2 z dwoma oknami na ul. Belwederską (możliwy podział na 2 pokoje), sypialnia 18m z balkonem 2m2 widok na zielone podwórko. Kuchnia 8m2 z dwuskrzydłowym oknem z widokiem na podwórko, łazienka z dwuskrzydłowym oknem z widokiem na podwórko z kabiną, jest miejsce na dodatkowe zamontowanie wanny, oddzielnie wc.
Wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju, dodatkowo pokoje mają przejście między sobą zamykane drzwiami.

Kuchnia umeblowana, pokoje puste.

Piękny, dębowy parkiet. Ściany czyste, gładkie, okna wymienione na plastikowe. Woda ciepła i centralne ogrzewanie miejskie, bez piecyków gazowych.
Mieszkanie słoneczne .Trzecie piętro – ostatnie, bez windy. Dach ocieplony, nowe rynny.

Zamknięte osiedle przedwojennych kamienic przy ul. Belwederskiej z możliwością parkowania samochodu (w miarę wolnych miejsc) – wjazd przez bramę zamykaną na pilota.
W budynku wymienione piony instalacji wodnej (ciepłej i zimnej), centralnego ogrzewania (nowe kaloryfery). Ładna klatka schodowa, do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 10m2.

W pobliżu dogodna komunikacja autobusowa, 2 przystanki do metra Politechnika, 200 m do Parku Łazienkowskiego i Parku Morskie Oko.

Wymagana kaucja za 1 miesiąc. Dodatkowo płatne zużycie prądu i wody (liczniki). Czynsz administracyjny płaci właściciel.

Do wynajęcia od 1.05.2021, oglądać można wcześniej. Zapraszam

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre