Wynajem
332794
ul. Antonia Corazziego
Warszawa Śródmieście
(gm. Śródmieście)
1 900 zł
STYLOWE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM WARSZAWY NA TYŁACH PLACU BANKOWEGO
PO KAPITALNYM REMONCIE W KAMERALNYM ZADBANYM BUDYNKU W OTOCZENIU ZIELENI

IDEALNIE CICHE Z ŁADNYM WIDOKIEM


LOKALIZACJA: PLAC BANKOWY – SENATORSKA – BIELAŃSKA

TERENY ZIELONE I REKREACYJNE: NA PÓŁNOCY PARK KRASIŃSKICH NA POŁUDNIU OGRÓD SASKI

ZADBANY PIĘCIOKONDYGNACYJNY BUDYNEK POŁOŻONY JEST WŚRÓD ZABUDOWY HISTORYCZNEGO CENTRUM MIASTA W KTÓRYM NOWOCZESNE BUDYNKI SĄSIADUJĄ Z REWITALIZOWANYMI KAMIENICAMI PRZEDWOJENNEJ WARSZAWY
Mieszkanie na czwartym piętrze, w niskim budynku z windą !!! jasne, słoneczne, efektownie wyremontowane i zaaranżowane z ładną, widną i praktyczną kuchnią połączoną z salonem, wygodną sypialnią oraz ładną łazienką.

Pomieszczenia są doświetlone wysokimi oknami z widokiem na zieleń i zadbane budynki. Mieszkanie wykończone zostało materiałami dobrej jakości, w sposób który powoduje, że jest ono zarazem funkcjonalne i eleganckie.

Mieszkanie całkowicie wyposażone w nowy sprzęt AGD, RTV oraz umeblowane. Nowa zabudowa kuchni oraz wszystkie meble pokoju dziennego i sypialni. W sypialni oraz w przedpokoju szafy i zamykane półki. Łazienka z kabiną prysznicową oraz miejscem na pralkę, w która jest wyposażona.

Opłaty administracyjne i eksploatacyjne na m-c 460 zł.

W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE KINA, TEATRY, ZNANE KLUBY, NAJLEPSZE RESTAURACJE, SKLEPY I BUTIKI. PEŁĘN DOSTEP DO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ: METRO, TRAMWAJE, AUTOBUSY.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre