Sprzedaż
332698
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.
Warszawa Ochota Szczęśliwice
(gm. Ochota)
1 240 000 zł

Mieszkanie o powierzchni 80,4m2 położone na 4 piętrze.
3 pokoje z 2 balkonami w apartamentowcu z 2012 roku na warszawskiej Ochocie.

Pod lupą
Ładne, przytulne mieszkanie na Ochocie w nowoczesnym budynku z windą, ochroną i świetnie wyposażoną siłownią do wyłącznego użytku mieszkańców.
Powierzchnia mieszkania to 80,4m2, na którą składają się:
jasny salon z półotwartą kuchnią, hall z pojemnymi szafami, dwie sypialnie, garderoba oraz łazienka z wc. Dodatkowo 2 loggie o łącznej wielkości 21,5m2 – jedna z wyjściem z kuchni i salonu, a druga z obydwu sypialni.

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie z pięknymi akcentami. Szafy, drzwi, ściany
we współgrających ze sobą pastelowych kolorach zmieniających się w naturalnym i sztucznym świetle. Dodatkowo oryginalne detale przydają wnętrzu nowoczesności i wyjątkowości. Nowoczesna kuchnia w odcieniach błękitu ładnie komponuje się z ciepłym drewnem podłogi w salonie i piękną drewnianą biblioteką. Wszystkie meble zabudowy w kuchni i pokojach wykonane na zamówienie z najwyższej jakości drewna. Okna w salonie i sypialniach od sufitu do podłogi, z ekspozycją północ-południe. Sypialnie ciche z widokiem na patio.

Nieruchomość zaskakująco cicha mimo bliskości ruchliwych okolic.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,6 m2 na poziomie -3.
Dostępne miejsce postojowe w garażu na poziomie -3.

Po sąsiedzku
W najbliższej okolicy znajdziemy dwa piękne parki (Zachodni i Szczęśliwicki), plac zabaw, klub Arko z kręgielnią, przedszkola – zarówno publiczne jak i prywatne (m.in. Montessori i dwujęzyczne muzyczne), szkoły, centrum handlowe Blue City, kliniki medycyny estetycznej, Stację Grawitację (park linowy), Rynek Włodarzy ze świeżymi produktami, świetny sklep ekologiczny, warzywniaki, halę Banacha – czyli absolutnie wszystko, czego potrzebujemy do komfortowego życia.

Inny niż inne
Nieruchomość tę wyróżniają podłogi, meble i szafki wykonane z wysokiej jakości drewna – tworzą naturalny drewniany sznyt i ciepłe przytulne wnętrze. Funkcjonalny układ pomieszczeń i 2 duże loggie pozwalają na wygodne rodzinne życie dla 3-4 osób.

Idealne dla
Mieszkanie doskonale nadaje się dla nie lubiącej nudy, aktywnej rodziny 2+1, opcjonalnie 2+2.

Warto, bo…
Przede wszystkim ze względu na świetną lokalizację, doskonałą komunikację, bogatą infrastrukturę. Mieszkanie doskonale wykończone, nie wymaga nakładów a budynek z ochroną i siłownią zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.

Komórka lokatorska w cenie.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 35 000 zł.

Zapraszam na prezentację

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre