Sprzedaż
332640
Zelgoszcz
(gm. Stryków)
146 000 zł

Marzycie Państwo o wybudowaniu domu w cichej i spokojnej okolicy blisko Łodzi, Zgierza, Strykowa? Ta działka jest właśnie dla Was.

Działka budowlana o powierzchni 2414 m2 położona jest w miejscowości Zelgoszcz w gminie Stryków na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 18 m/134m, bez naniesień. Jest możliwość doprowadzenia do działki wody, energii elektrycznej i gazu.

Działka objęta jest MPZP wskazującego jako przeznaczenie podstawowe – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z garażami i budynkami gospodarczymi.

Oferowana nieruchomość daje możliwość spełnienia marzeń o własnym domu w cichej okolicy z dogodnym i szybkim dojazdem do miasta.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów i rozważają zakup tej nieruchomości to zapraszam serdecznie do kontaktu i umówienia się na prezentację.

W związku z obecną sytuacją nasza firma dokłada wszelkich starań by mogli Państwo obejrzeć nieruchomość z zachowaniem bezpieczeństwa i wszelkiej ostrożności.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre