Sprzedaż
332637
ul. Mariana Keniga
Warszawa Ursus
(gm. Ursus)
350 000 zł

Prezentowane mieszkanie zlokalizowane jest w rejonie niskiej zabudowy na Warszawskim Ursusie  tuż obok stacji PKP Ursus Niedźwiadek.
Niewątpliwym atutem lokalizacji jest czas dojazdu do centrum miasta – zaledwie 18 minut, stacja oddalona od budynku o ok 3 minuty.
Dodatkowo tuż obok budynku znajduje się przystanek autobusowy gdzie kursuje 5 linii autobusowych dziennych i 2 nocne.

Budynek z 1996 roku o konstrukcji żelbetowej wypełnionej pustakiem, jest w stanie bardzo dobrym, czysty i zadbany, wokół  znajduje się dużo miejsc parkingowych. Budynkiem administruje RSM Ursus (siedziba administracji znajduje na parterze). 

Mieszkanie znajduje się na ostatnim 4 piętrze, posiada ekspozycję okien na stronę wschodnią. Powierzchnia wynosi 33,06m2 i składa się na nią:
– pokój dzienny ok 15,2 m2,
duża loggia ok 6,0 m2,
– osobna widna kuchnia ok 6,0 m2,
– łazienka ok 4,0 m2
– przedpokój ok 6,5 m2
Dodatkowo piwnica 2,6 m2.

Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny: istnieje możliwość utworzenia aneksu kuchennego w pokoju uzyskując sypialnię w miejsce kuchni.

W mieszkaniu zostały wymienione okna na 3-szybowe, na ścianach gładzie, w pokoju panele, w kuchni i łazience terakota/glazura, w pokoju zmieści się szafa w zabudowie.

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, jest możliwość założenia księgi wieczystej, grunty są uregulowane, można kredytować zakup, czynsz wynosi 303 zł.

Zapraszam na prezentację w dogodnym terminie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre