Wynajem
332609
rynek Rynek
Paczków
(gm. Paczków)
3 500 zł

Na wynajem wyremontowany lokal handlowo-usługowy znajdujący się bezpośrednio przy Rynku w Paczkowie. 

Nieruchomość
Na zewnątrz znajdują się dwie duże witryny okienne oraz dwie pary sporych przeszklonych drzwi, które również mogą pełnić funkcję witryn. 

Lokal jest po remoncie. Na podłodze został położony jasny gres. Na ścianach została położona gładź pokryta jasną farbą. Lokal częściowo wykończony jest pomarańczową cegłą, co nadaje jego wnętrzu oryginalny charakter. Jego południowo-zachodnie położenie powoduje, że przez cały dzień jest jasny. Wieczorem, duża ilość zamontowanych lamp zapewnia komfortowe jego użytkowanie.

Lokal składa się z dużej przestrzenni handlowo-usługowej (ok. 105 m2) oraz 4 mniejszych pomieszczeń (łącznie ok 18 m2) mogących pełnić funkcję zaplecza socjalnego lub w zależności od potrzeby dodatkowych dwóch pomieszczeń o przeznaczeniu biurowym, handlowym lub usługowym. Lokal wyposażony jest również w oddzielną toaletę. 

Wcześniej w lokalu mieścił się sklep obuwniczy.

W razie potrzeby istnieje możliwość podnajęcia dodatkowej powierzchni użytkowej znajdującej się bezpośrednio przy lokalu.

Ogrzewanie jest miejskie – gazowe, zarówno instalacja, jak i piec gazowy jest nowy.

Dodatkowo płatna jest energia elektryczna, woda, prąd oraz gaz według zużycia. Na poczet zużycia mediów pobierana jest zaliczka w wysokości 500,00 zł/miesięcznie.

W dniu podpisania umowy obligatoryjna jest zapłata kaucji w kwocie 3 000,00 zł.

Budynek
Lokal znajduje się w kamienicy, na parterze. Na zewnątrz budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe. Wejście do lokalu odbywa się bezpośrednio z chodnika, nie trzeba pokonywać żadnych stopni, czy schodów, dzięki czemu lokal jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych czy dziecięcych wózków.

Lokalizacja
Lokal znajduje się przy ul. Rynek 55b w Paczkowie. Witryny okienne lokalu wychodzą bezpośrednio na główną drogę ul. Narutowicza prowadzącą do płyty Rynku w Paczkowie.

Wskazana cena jest ceną netto zatem do kwoty tej doliczyć należy 23% VAT.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre