Sprzedaż
332584
ul. Jana Zamoyskiego
Warszawa Praga-Południe
(gm. Praga-Południe)
573 000 zł

MIESZKANIE 2 POKOJE, METRO STADION NARODOWY, LOGGIA, MIEJSCE POSTOJOWE!

Świetna lokalizacja tuż obok stacja metra, autobus, tramwaj i Park Skaryszewski. Komfortowy rozkład to niezaprzeczalne atuty tej nieruchomości. Mieszkanie jest zlokalizowane na drugim piętrze (bez windy) budynku z 2001 roku z oknami wychodzącymi na ul. Grochowską.
Mieszkanie składa się z przestrzeni dziennej – salonu z loggią i otwartą sypialnią (23 m kw.), oddzielnej kuchnii z oknem oraz dużej łazienki i przedpokoju.
Miejsca postojowe w garażu podziemnym z KW, (w cenę 30 tyś zł).
Dostęp do wszelkich udogodnień: telefon, internet i TV kablowa.
Budynek
Nieruchomość znajduje się na strzeżonym osiedlu – zamkniętym, z wewnętrznym bezpłatnym parkingiem, domofon, ochrona 24 h (również obchód). W okolicy osiedla liczne miejsca postojowe bez opłat.
Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, mieszkanie nie wymaga remontu.
Okolica niewątpliwie dla ludzi ceniących lokalizację ze wszelkimi udogodnieniami. Z okien widać fabrykę E.Wedla. W pobliżu szkoły i przedszkola, Stadion Narodowy, Teatr Powszechny, centrum handlowe Warszawa Wileńska, liczne punkty usługowe, które z pewnością ułatwią codzienne funkcjonowanie. Komunikację zapewniają przystanki autobusów dziennych i nocnych, tramwaje, stacja metra Stadion Narodowy w odległości 5 min. pieszo, Soho Factory, restauracje: hinduska, grecka, pyszna pizza w Barze Przystań nad jeziorem….a nad wszystkim unosi się zapach wedlowskiej czekolady, której można się napić w sąsiadującej Pijalni Czekolady….
Aspekty formalne
Wszystkie media miejskie. Miesięczny czynsz ok. 450 pln przy 2 osobach (w tym fundusz remontowy, wszystkie zaliczki i wszelkie pozostałe koszty.
Status prawny – spółdzielcze własnościowe z KW.

Zapraszam na prezentację, naprawdę warto.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre