Sprzedaż
332576
Węgorzyce
(gm. Osina)
1 100 000 zł

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Prezentujemy Państwu działkę gruntową o powierzchni 27 500 m2 (2,7570 ha) zabudowaną budynkami i urządzeniami byłej fermy krów. Nieruchomość położona jest w obrębie ewidencyjnym Węgorzyce. Miejscowość położona jest we wschodniej części powiatu goleniowskiego. Gmina Osina jest położona przy drodze krajowej nr. 6, w znakomitym układzie lokalizacyjnym, ponieważ znajduję się ona w odległości 60 km od Szczecina i 15 km od Goleniowa. 

Prezentowana działka położona jest w centralnej części miejscowości. Dojazd do nieruchomości zapewniony jest drogą lokalną o nawierzchni trwale utwardzonej asfaltobetonem biegnąca przez wieś. Sąsiedztwo zabudowy: budownictwo mieszkaniowe i inwentarskie. Oferowana działka ma kształt regularny. Konfiguracja terenu działki płaska, nasłonecznienie dobre, warunki przyrodnicze korzystne, warunki geofizyczne – dobre. 

Teren działki jest nieogrodzony i zabudowany dwoma budynkami obór z dobudowanymi pomieszczeniami gospodarczymi. Dojazd do nieruchomości zapewniony jest drogą o nawierzchni utwardzonej, łączącej się z drogą lokalną. Infrastruktura znajdującą się w zasięgu nieruchomości:

  • sieć wodociągowa,
  • sieć energetyczna,
  • sieć lokalna kanalizacji sanitarnej

OPIS BUDYNKÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA DZIAŁCE 
Budynki obór wybudowane w okolicach 1970 roku. Budynki posiadają 1 kondygnację wraz z poddaszem paszowym nad nawą główną;
Kształt budynków: wolnostojące, trój bryłowe, trzynawowe z dachem pochyłym dwupołaciowym nad nawą środkową i płaskimi jednopołaciowymi nad nawami bocznymi, z dobudowanym budynkiem zlewni mleka;
Technologia budowy: pół przemysłowa;
Konstrukcja i wykończenie budynku: 
fundamenty żelbetonowe ciągłe i punktowe wylewane na budowie,
ściany osłonowe murowane o grubości 25 i 38 cm,
konstrukcja, elementy żelbetowe prefabrykowane szkieletowe (słupy, podciągi),
stropy, żelbetowe prefabrykowane panwiowe,
dachy pochyłe i płaskie jedno i dwupołaciowe,
tynki wewnętrzne, cementowo -wapienne gładkie,
elewacja, tynk gładki malowany.

  • Budynek numer ,,1” liczy 1612 m2, z czego powierzchnia użytkowa wynosi 1455 m2;
  • Budynek numer ,,2” liczy 1520 m2, z czego powierzchnia użytkowa wynosi 1380 m2;

PRZEZNACZENIE TERENU 
Teren na którym zlokalizowana jest przedmiotowa działka leży w strefie prowadzenia działalności gospodarczej i jest przeznaczony pod tereny usług z usługami rolniczymi. 

Serdecznie zapraszamy na prezentację i życzymy Państwu dobrego dnia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre