Sprzedaż
332560
ul. Murawy
Łódź Ruda Pabianicka
(gm. Łódź-Górna)
847 600 zł

Oferujemy działkę w świetnej lokalizacji w okolicy Stawów Stefańskiego, od ul. Patriotycznej (Murawy) Działka zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ma obszar budowlany o pow. ok 1 400 m2, pozostała część to obszar zielony bez możliwości zabudowy. Działka ma nieregularny kształt. W pierwszym fragmencie od ulicy (teren pod zabudowę) ma 16 m szerokości po ok. 60 metrach poszerza się do ok. 30 m). Jest zatem przeznaczona pod domy dla wąskich działek (linki do przykładowych projektów takich domów poniżej). 
W drodze znajdują się woda, kanalizacja, światłowód i prąd. Gaz jest doprowadzony do początku ulicy (ok 150 m). Niezaprzeczalnym atutem tej działki jest jej położenie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. Jest to teren idealny dla osób poszukujących bliskiego kontaktu z naturą, cichej i spokojnej okolicy, sąsiedztwa domów jednorodzinnych i bliskości terenów zielonych. Działka położona jest w dzielnicy Górna, na Rudzie. Jest to dzielnica, która słynie z terenów zielonych i doskonałej komunikacji z różnymi częściami miasta. Nasza nieruchomość położona jest w bliskim sąsiedztwie parku Stawy Stefańskiego ze świetną infrastrukturą rekreacyjną i ścieżkami rowerowymi, placem zabaw, plażą i wyciągiem Wakeboardingowym, siłownią zewnętrzną, torem rowerowym Pumptruck i innymi atrakcjami.  Atutem jest również bliskość zespołu przyrodniczo-krajobrazowego województwa łódzkiego o nazwie Ruda Willowa. Zespół Ruda Willowa wyodrębniony został z obszaru chronionego krajobrazu Dolina Neru ze względu na wyróżniające się walory kulturowe oraz przyrodniczo-krajobrazowe. Cennym walorem przyrodniczym tego obszaru jest kompleks leśny Ruda Popioły, będący pozostałością rozległych lasów, które w XIX w. rozciągały się od Chojen przez Rudę, Rokicie i dalej na północ, aż do Zgierza. Jest to jednolity, pod względem siedliskowym obszar, w którym na uwagę zasługują między innymi stuletnie sosny.
W okolicy niczego nam nie zabraknie, mamy komunikację miejską, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kluby fitness, korty tenisowe, centrum handlowe Port Łódź i Carrefour. 
Zapraszamy na prezentację.
Linki do przykładowych domów przeznaczonych na wąską działkę:
https://www.extradom.pl/projekt-domu-dom-przy-kolorowej-2-KRK1641
https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-ligolach-2-m194241b1fa19a
https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-aroniach-2-g2-m69b2375435a32
https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-sasankach-4-m61323d195f5cd

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre