Wynajem
332556
ul. Wąwozowa
Warszawa Ursynów Kabaty
(gm. Ursynów)
229 765 zł

Podstawowe informacje
Przestrzenne, klimatyzowane biuro przy samej Stacji Metra Kabaty !!!

Zalety nieruchomości
Świetna lokalizacja, w okolicy dostępne wszelkie udogodnienia.

Lokalizacja:
Biuro znajduje się w budynku przy ul. Wąwozowej przy skrzyżowaniu z Al. Komisji Edukacji Narodowej, w pobliżu dostępne są: liczne sklepy, hipermarket, restauracje, bary, banki, gabinet stomatologiczny, fryzjer, poczta, paczkomat, przychodnie etc.

Komunikacja:
Rewelacyjna komunikacja, budynek w bezpośredniej bliskości stacji Metra Kabaty oraz przystanków komunikacji miejskiej (linie 179, 504, 710, N34).

Opis nieruchomości:
Powierzchnia biurowo – usługowa, (wcześniej był gabinet tatuażu) położona na II piętrze w IV piętrowym budynku wyposażonym w dwie windy, biuro składa się z otwartej przestrzeni podzielonej ścianką działową na dwa pomieszczenia oraz aneksu socjalnego i WC, powierzchnia wykończona w dobrym standardzie, klimatyzowana, dostępne wszystkie niezbędne media, posiada okablowanie komputerowe oraz telefoniczne.

Dodatkowe informacje:
Budynek oddany do użytkowania w 2005 roku. Powierzchnia użytkowa została powiększona o loggię.
Dostęp do budynku na kartę, brak przynależnych miejsc parkingowych, ewentualna możliwość wynajęcia miejsc parkingowych pod budynkiem lub w bezpośredniej okolicy.

Czynsz najmu:
wraz z czynszem do administracji wynosi 2.700,00 zł netto miesięcznie.

Opłaty eksploatacyjne:
wszelkie opłaty wynikające ze zużycia mediów takich jak prąd, a nie zawartych w czynszu administracyjnym, refakturowane, płatne osobno, na podstawie faktur wystawionych przez odpowiednich dostawców mediów.

Skontaktuj się ze mną, z przyjemnością zaprezentuję Ci ten lokal!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre