Sprzedaż
332550
ul. Sarmacka
Warszawa Wilanów
(gm. Wilanów)
806 112 zł

Oferuję do sprzedaży słoneczny, przytulny i cichy trzypokojowy apartament położony przy ul. Sarmackiej 21 na osiedlu Wilanów One, w zadbanym budynku z 2009 roku wyróżniającym się elewacją obłożoną piaskowcem.

Zalety apartamentu:
1. ponadstandardowa wysokość 2,9 m
2. drewniane okna o wysokości ok. 2,7 m od podłogi do sufitu
3. klimatyzacja jako wyposażenie budynku
4. pełna infrastruktura wokół osiedla
5. bliskość atrakcyjnych terenów rekreacyjnych
6. wolne od zaraz.

Apartament jest doskonałą propozycją tak dla pary lub rodziny, jak również dla pracującego w domu singla, lubiącego aktywnie spędzać czas.

Apartament o powierzchni 74,64 mkw. składa się z:
1. salonu (ok. 20 mkw.)
2. 2 sypialni (ok. 17 mkw. i ok. 14 mkw.)
3. kuchni z oknem, połączonej prześwitem z salonem (ok. 7 mkw.)
4. łazienki (ok. 4 mkw.)
5. garderoby (ok. 3 mkw.)
6. hallu (ok. 9 mkw.)
7. loggii (ok. 7,11 mkw.)

Do sprzedaży razem z mieszkaniem miejsce w podziemnej hali garażowej, do której można dostać się windą. Miejsce w garażu jest dodatkowo płatne 30.000 zł.

Pełna własność – budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa.

Apartament znajduje się w budynku zlokalizowanym na terenie strzeżonego osiedla. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia 24 godzinna ochrona oraz monitoring. Wewnątrz osiedla znajduje się zadbany, zielony dziedziniec. Budynek objęty jest całodobowym monitoringiem.

Eleganckie, wykończone materiałami wysokiej jakości części wspólne nieruchomości.
Wysoka jakość wykonania budynku. Konstrukcja nośna budynku, żelbetowa monolityczna, ściany działowe zostały wykonane z cegły. Izolacja elementów podziemia została wykonana w technologii „białej wanny”.

Stan prawny: odrębna własność z Księgą Wieczystą – możliwość wzięcia kredytu (współpracujemy z doświadczonym doradcą kredytowym, który pomaga skutecznie uzyskać kredytowanie).

Wokół osiedla pełna infrastruktura: żłobki, przedszkola, szkoły (w tym międzynarodowe), liczne restauracje, sklepy spożywcze i punkty usługowe, kluby fitness i Szpital Medicover. Miasteczko Wilanów zaprojektowano bowiem jako dużą, spójną strukturę osiedlową, która ma zaspokajać wszystkie potrzeby jej mieszkańców.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny rekreacyjne. Spacerem można dojść do Pałacu w Wilanowie. Ok. 20 minut rowerem lub 10 minut samochodem znajduje się Ogród Botaniczny PAN w Powsinie oraz Las Kabacki.

Bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta. Do najbliższego przystanku autobusowego jedynie 5 min pieszo (linie: 217, 522, N81). W odległości 10 min spacerem dostępne są kolejne połączenia autobusami linii 139, 251, 264, 519 i N50.
Dla zmotoryzowanych szybki dostęp do Wisłostrady a w niedalekiej przyszłości do Południowej Obwodnicy Warszawy.
Do ścisłego centrum ok. 20 minut samochodem lub ok. 35 minut komunikacją miejską.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre