Sprzedaż
332546
rynek Rynek
Świebodzice
(gm. Świebodzice)
260 000 zł

Polecam do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie stanowiące 70% kamienicy położonej w samym centrum Świebodzic. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 174,9m2 wraz z pomieszczeniami przynależącymi.

Na powierzchnię składają się:
– Pierwszy poziom:
*salon 25,5 m2
*sypialnia 17 m2
*kuchnia 10,5 m2
*łazienka 10,5 m2
*korytarz 11 m2

– Drugi poziom:
* 75m2
– trzeci poziom
* 20m2
– Korytarz (współdzielony tylko z lokalem użytkowym, który znajduje się na parterze kamienicy. Wejście do lokalu znajduje się od strony ulicy i posiada osobne wejście)

Istnieje możliwość podzielenia mieszkania na dwa osobne ze względu na układ korytarza i niezależne wejścia.

Okna z sypialni wychodzą na podwórze i jest to północno-wschodnia ekspozycja, z salonu i kuchni widok jest na piękny rynek Świebodzicki i jest to strona południowo zachodnia.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 15 m2

Opłaty stałe to jedynie podatek od nieruchomości, który płaci się raz w roku oraz media według zużycia.

Nieruchomość jest przygotowana do remontu, odsłonięte instalacje czy usunięty gruz pozwolą nowemu właścicielowi na rozpoczęcie prac remontowych praktycznie zaraz po przekazaniu kluczy! Możliwości adaptacyjnych jest wiele, mieszkanie ma ogromny potencjał.

Mieszkanie idealnie nadaje się pod styl loftowy, piękne odsłonięte belki nadają mu nietuzinkowego charakteru. Na zewnątrz znajduje się podwórkowa część wspólna z ogrodem i garażami. Istnieje możliwość wykupienia jednego z nich.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Manager marketingu i sprzedaży nieruchomości
Magdalena Janus
501 504 156
magdalena.janus@idea-invest.pl

Potrzebujesz kredytu na sfinansowanie swoich marzeń?
Skontaktuj się z naszym Ekspertem Finansowym EXPANDER: http://bit.ly/2VmMaNI

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.
Informacja przekazana przez biuro idea-INVEST nieruchomości uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre