Wynajem
332529
ul. Franciszka Stróżyńskiego
Poznań Piątkowo
(gm. Poznań-Stare Miasto)
1 900 zł

Przepiękne, zupełnie nowe mieszkanie czeka na pierwszych Najemców! Dwupokojowe, w pełni umeblowane, z tarasem 15m2!

Zapraszam na prezentację wyjątkowo ładnego mieszkania położonego w nowym budynku przy ulicy Stróżyńskiego 11. Druga linia zabudowy od ulicy, co gwarantuje ciszę i spokój. Bezpieczne zamknięte osiedle, monitorowane.

Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i korytarza.
W salonie wygodna kanapa narożna, rozkłądana na wypadek gości. Wygodny stół jadalniany, szafka RTV, regał i duża szafa ubraniowa. Z salonu wyjście na zadaszony, duży taras od wewnętrzej strony osiedla. Wiosną i latem jest to świetna przestrzeń do aranżacji miejsca do wypoczynku lub pracy zdalnej na świeżym powietrzu.

W sypialni wygodne małżeńskie łóżko, duża szafa ubraniowa.

W kuchni bardzo ładne meble w zabudowie, niezbędne sprzęty AGD: zmywarka, zabudowana lodówko-zamrażarka, piekarnik, płyta grzewcza. W kuchni stół i krzesła. Wszystkie sprzęty znajdujące się w mieszkaniu są zupełnie nowe, na gwarancji.

W łazience bardzo ładne płytki w naturalnych barwach drewna i szarości. Kabina prysznicowa z deszczownicą, umywalka z szafką, nowa pralka.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego na terenie osiedla. Miejsce na zewnątrz 140 zł, miejsce w hali garażowej 250 zł.

Koszt najmu 1900 zł + 430 zł czynsz administracyjny (w tym woda i ogrzewanie) + śmieci i prąd.

Chcesz zobaczyć to wyjątkowe mieszkanie? Zadzwoń teraz i umów się na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre