Wynajem
332509
ul. Lirowa
Warszawa Ochota
(gm. Ochota)
4 500 zł

ATRAKCYJNIE POŁOŻONE MIESZKANIE PRZY PARKU SZCZĘŚLIWICKIM

Wysokie piętro | Dobrze wykończone | Duży balkon | Komórka przy mieszkaniu | Blisko parku | Dla rodziny | Dla pierwszego najemcy

*****

ROZKŁAD:

* Salon
* Osobna kuchnia
* 2 sypialnie
* Łazienka z wanną
* Łazienka z prysznicem

Cechą charakterystyczną mieszkania jest jego dość nietypowe rozplanowanie. Mieszkanie ma coś na kształt amfilady kojarzonej raczej z kamienicami. Efektem jest bardzo duża i wygodna kuchnia i salon oraz dwa kolejne pokoje dostępne wygodnie z korytarza.

Wnętrza wykończone są porządnymi materiałami – w częściach sanitarnych i kuchni znajdziemy ładne płytki gresowe, a we wszystkich pokojach posadzki są z dębowych desek.

Okna mieszkania wychodzą na stronę południową, na zupełnie cichą część nieruchomości odwróconą od drogi. Ponieważ znajduje się ono na relatywnie wysokim piętrze – pokoje nie są zacienione przez sąsiednie budynki, co jest dodatkowym atutem.

Przestrzeń jest w zasadzie nieumeblowana, a kilka stolików i kanapa, które się w nim znajdują mogą zostać wykorzystane, lub nie, w zależności od decyzji najemcy.

Co istotne, wzdłuż całego mieszkania biegnie duży balkon z osobnym wejściem z każdego pokoju, a ponadto na piętrze tuż obok wejścia jest przynależna do niego komórka lokatorska.

BUDYNEK:

Nieruchomość znajduje się na rogu ulic Lirowej i Włodarzewskiej. Została oddana do użytku dosłownie kilka miesięcy temu i prezentuje bardzo atrakcyjny standard. Przestrzenie wspólne wykończono wysokiej jakości gresem, a gdzieniegdzie użyto kamienia naturalnego. W budynku jest ochrona.

LOKALIZACJA:

To, co najważniejsze w wypadku tego mieszkania, to fakt, że kilkaset metrów obok zaczyna się park Szczęśliwicki. W jego ramach znajdziemy naprawdę dużo zielonej przestrzeni do spacerów, biegania, a nawet jeżdżenia na rowerze. Jest niezwykle malowniczy dzięki górce i meandrującemu przez całą jego długość sztucznemu jeziorku.

W obrębie parku znajduje się również kilka placów zabaw, a co ważne – całoroczny stok narciarski, znajdująca się przy nim kolejka górska, oraz duży, niezmiernie atrakcyjny, basen odkryty z mnóstwem „zabawek” i przestrzeni do aktywności wodnych.

Poza parkiem w pieszym dystansie znajdziemy kilka sklepów (żabka i drugi sklep spożywczy są wręcz w parterze budynku), knajpek i jedną z placówek Luxmedu. Niedaleko jest również jeden z budynków Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, 

Samochodem, bądź dłuższym spacerem możemy wybrać się do pobliskich sklepów wielkopowierzchniowych, bądź do niewielkiej galerii handlowej Łopuszańska 22, której oferta handlowa zaspokaja większość zakupowych potrzeb. 

W charakterze ciekawostki dodam, że zaraz przy wymienionej galerii stoi spory kompleks magazynów, pośród których część firm prowadzi sprzedaż bezpośrednią swoich towarów, między innymi naprawdę unikalnie wyposażony sklep z winami – Winemates.

Jeśli chodzi o ogólnopojętą komunikację – przy oddalonej o pięćset metrów Grójeckiej znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe pozwalające dojechać do centrum w kilkanaście minut.

Idąc kawałek na południe dojdziemy również do stacji SKM Raków, z której, dość zaskakująco, dostaniemy się w przeróżne rejony Warszawy i jej obrzeży w kilkanaście minut.

Własnym samochodem jest jeszcze lepiej, bo z dotarciem pod Pałac Kultury i Nauki zamkniemy się w niespełna dziesięciu minutach przy „zielonej fali”.

INFORMACJE DODATKOWE:

Czynsz administracyjny i zaliczki na media w cenie.
Dodatkowo płatny prąd, internet  i ponadnormatywne zużycie mediów.
Miejsce garażowe i komórka w cenie.

Zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre