Wynajem
332488
ul. Grójecka
Warszawa Ochota
(gm. Ochota)
5 200 zł

Oferuję do wynajęcia lokal o pow. 85 m2, znajdujący się na parterze oraz w piwnicy kamienicy z lat trzydziestych przy ulicy Grójeckiej (tuż przy Placu Narutowicza).

W lokalu można urządzić punkt gastronomiczny nie wymagający „wydajnej” wentylacji, m. in. lodziarnię, cukiernię, piekarnię, kawiarnię. 
Istnieje możliwość ustawienia kilku stolików przed wejściem do lokalu. Jest zgoda na sprzedaż alkoholu. Po adaptacji można urządzić tam również gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski itp. 

Lokal z dużymi witrynami od strony ulicy. Na poziomie parteru znajduje się sala o pow. ok. 50 m2. Na dolnym poziomie znajdują się dwie osobne toalety, pokój socjalny oraz magazynek. Lokal jest wyposażony w dwa klimatyzatory. 

Doskonała komunikacja ! Tuż obok znajduje się duży węzeł przesiadkowy. Przy Placu Narutowicza znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W ciągu ok. 5-7 min można dostać się do centrum miasta. Klienci mogą parkować wzdłuż ulicy Grójeckiej.

Istnieje możliwość wywieszenia kasetonu lub semafora reklamowego na elewacji budynku (obecnie są zawieszone nowe markizy). 

Lokal został wyremontowany i przygotowany do prowadzenia niewielkiej gastronomi. Istnieje możliwość kupna sprzętu znajdującego się na zdjęciach (całości lub części, do rozliczenia również w ratach). Jeśli nowy najemca nie będzie zainteresowany sprzętem oraz wyposażeniem ruchomym, zostanie ono usunięte. 

Opłaty : czynsz najmu – 5200 PLN netto miesięcznie + prąd, woda i wywóz nieczystości.

Zapraszam na prezentację.
Klucze w biurze.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre