Sprzedaż
332474
ul. Naramowicka
Poznań Winogrady
(gm. Poznań-Stare Miasto)
495 000 zł

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, strzeżony, kameralny kompleks budynków, renomowany deweloper – Ataner. To tylko niektóre z atutów 2-pokojowego mieszkania na poznańskich Winogradach, które oferuję na sprzedaż. Dostępne od 1 maja.

Do tego bardzo funkcjonalny układ, gustownie wykończone wnętrza, oddzielna kuchnia, okna od południa, balkon z widokiem zielony dziedziniec i park oraz lokalizacja na I piętrze z windą. Mieszkanie posiada także zamykany bramą garaż w podziemnej hali (możliwość dokupienia w cenie 35 tys. zł).

Na 51-metrowe mieszkanie składają się:
– salon (21 m2) z wyjściem na balkon (4 m2)
– pokój (12 m2) z szafą typu Komandor na jednej ze ścian
– kuchnia (6,5 m2) z meblami w zabudowie i dodatkowymi drzwiami przesuwnymi od strony salonu
– łazienka (4,5 m2)
– korytarz (7 m2) z szafą typu Komandor

Stolarka drzwiowa drewniana. Na wszystkich podłogach płytki. Na oknach rolety zewnętrzne.

Czynsz do wspólnoty przy 2 osobach to ok. 530 zł miesięcznie. Dodatkowo płatny prąd według wskazań licznika.

Mieszkanie ma w pełni uregulowany stan prawny – użytkowanie wieczyste zostało przekształcone we własność. Także oddzielna Księga Wieczysta.

Mieści się w nowoczesnym i eleganckim budynku (oddanym do użytkowania przez Atanera w 2010 r.) z przestronnymi klatkami schodowymi i windą. Wjazd do ogrodzonego kompleksu budynków przez zamykaną bramę. Nad bezpieczeństwem czuwa też ochrona.

Do dyspozycji mieszkańców siłownia i pokój zabaw dla dzieci. W pobliżu bloku plac zabaw. Tuż za nim piękny Park Gagarina (wyjście do niego przez zamykaną furtkę).

Budynek znajduje się nieopodal skrzyżowania ulic Serbskiej i Naramowickiej. Jest świetnie skomunikowany – przy ul. Serbskiej autobus, a do przystanku tramwajowego przy Rondzie Solidarności – 400 m (tramwajem 10 minut do ścisłego centrum miasta). Dodatkowo w najbliższych miesiącach zostanie oddana do użytku nowa linia tramwajowa biegnąca ulicą Naramowicką (200 m).

W najbliższej okolicy – dosłownie na wyciągnięcie ręki – cała potrzebna do codziennego funkcjonowania infrastruktura.

Zapraszam do obejrzenia mieszkania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre