Sprzedaż
332426
ul. Szwedzka
Warszawa Praga-Północ
(gm. Praga-Północ)
512 900 zł

Wyjątkowa oferta mieszkania w sercu zabytkowej części Pragi spełniającego potrzeby pary, rodziny, a także będące genialnym pomysłem na inwestycję!

MIESZKANIE

Mieszkanie usytuowane jest na 5. piętrze budynku z 2020 roku w inwestycji BOHEMA- Strefa Praga sprawdzonego dewelopera Okam.

Na powierzchnię 37,39 mkw składają się:

– salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 18 mkw z wyjściem na duży balkon o powierzchni 5,70 z widokiem nieograniczonym wysokimi budynkami

– sypialnia o powierzchni ok. 11 mkw,

– łazienka o powierzchni 4,30 mkw,

– przedpokój o powierzchni ok 4 mkw.

Wysokość mieszkania 2,70m. Usytuowanie w budynku oraz rozkład widoczny na załączonych rzutach.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym zlokalizowane tuż przy klatce schodowej z windą, płatne dodatkowo 39.900,00 zł. Po zakupie miejsce można również bardzo szybko wynająć i czerpać zyski od pierwszego miesiąca.

Lokal sprzedawany jest w stanie deweloperskim, dzięki czemu ostateczny wystrój jak również układ ścian i układ funkcjonalny spełni wszystkie oczekiwania. Mieszkanie zostało odebrane od dewelopera i jest gotowe do natychmiastowego wykończenia i zamieszkania/wynajęcia!

BUDYNEK I LOKALIZACJA

Mieszkanie znajduje się w sześciopiętrowym budynku z 2020 roku w inwestycji BOHEMA – Strefa Praga. Powstała przestrzeń mieszkalna przenika się z handlową, biurową oraz kulturalną. Inwestycja zaskakuje bogatą ofertą wspólnych terenów zewnętrznych. Liczne place o zróżnicowanym charakterze, szeroka aleja handlowa oraz rozległa powierzchnia wokół komina sprawiają, że to miejsce tętni życiem. Bohema to moda, sztuka, restauracje, bary, wystawy, koncerty i miejsca spotkań – a to wszystko w zasięgu ręki!

Niewątpliwym atutem jest także lokalizacja inwestycji tuż przy stacji metra Szwedzka, co pozwala na łatwe i szybkie połączenie z centrum Warszawy jak i innymi dzielnicami! Dodatkowo komunikację ułatwiają liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Możliwy tylko zakup gotówkowy.  Klucze w biurze.

Zapraszam

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre