Sprzedaż
332390
ul. Mariana Wyrzykowskiego
gm. Białołęka
(pow. Warszawa)
515 000 zł

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Palladium, przy ulicy Wyrzykowskiego.

OPIS OSIEDLA
Osiedle składa się z kilku budynków o nowoczesnym układzie urbanistycznym, z zachowaniem przestrzeni pomiędzy blokami, oraz z dużymi terenami wspólnymi. Teren ogrodzony, chroniony. Na wspólnej działce miejsca rekreacyjne dla mieszkańców. Miejsca postojowe w garażach pod budynkami.

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie o ciekawym układzie, składające się ustawnych pomieszczeń. Z klatki schodowej wchodzimy do dużego przedpokoju. Lewa część mieszkania to duży salon połączony z kuchnią w aneksie, oraz wyjściem na balkon. Z balkonu widok na drzewa, nowe osiedle w sąsiedztwie, oraz niezabudowane terenu Białołęki. W sąsiedztwie salonu pierwszy z dwóch pokoi. Ten pełni w chwili obecnej funkcję gabinetu. Drugi to typowa, małżeńska sypialnia z dużym łóżkiem oraz pojemną szafą. Łazienka jasna, sporych rozmiarów, z wanną.

ATUTY
Mieszkanie w stanie nadającym się do zamieszkania. Lokalizacja nieopodal planowanej pętli tramwajowej. W sąsiedztwie dużo terenów zielonych i leśnych.

OPIS OKOLICY
Okolica pozwala na spokojne zrobienie zakupów, jak i na relaks na ścieżkach w okolicy Wisły. Osiedle wyróżnia się na tle pozostałych budynków w okolicy dostępem do dużych osiedlowych terenów zielonych.

DOJAZD
W chwili obecnej dobrą komunikację zapewnia pobliska linia autobusowa. Już niedługo powstanie tutaj pętla tramwajowa. Dojazd samochodem nie stanowi najmniejszego problemu. Osiedlowe uliczki nie są zapchane autami, gdyż każdy z mieszkańców parkuje na swoim miejscu znajdującym się w hal garażowej pod budynkiem.

Wraz z mieszkaniem kupujesz również miejsce postojowe (dodatkowo płatne w cenie 30 000 PLN).

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre