Sprzedaż
332318
ul. Wąchocka
Warszawa Praga-Południe Saska Kępa
(gm. Praga-Południe)
3 200 000 zł

Piękny, duży dom – segment narożny – w jednej z najpiękniejszych części Starej Saskiej Kępy. Nieruchomość składa się z 6 pokoi położonych na dwóch piętrach oraz dużej piwnicy. Dodatkowo, w bryle budynku znajduje się garaż na jeden samochód, a kolejny można parkować na posesji. Nieruchomość znajduje się na kameralnej ulicy i prestiżowym osiedlu w otoczeniu ambasad i rezydencji. Nieruchomość prezentowana jest w ramach umowy wyłącznej sprzedaży.

Lokalizacja:

Dom zlokalizowany jest w jednej z najbardziej wyjątkowych części Saskiej Kępy – poszukiwanym adresie oferującym nieruchomości w segmencie premium. Saska Kępa to dzielnica uznawana za najbardziej klimatyczną i luksusową, gdzie urok przedwojennych kamienic miesza się ze stylową zabudową miejską, a elegancja konkuruje z nonszalancją. To dzielnica z doskonałą lokalizacją. Liczne połączenia komunikacyjne pozwalają jej mieszkańcom bez problemu dostać się w sąsiednie części miasta.

Bliskość Mostu Łazienkowskiego, Wału Miedzeszyńskiego czy Alei St. Zjednoczonych, zapewniają komfort poruszania się a dzięki zastosowaniu ekranów akustycznych ulica jest praktycznie niesłyszalna. Dojazd do centrum Warszawy czy pięknego Parku Łazienkowskiego zajmuje niespełna 10 minut. Saska Kępa to kameralność i klimat a równocześnie łatwy dostęp do zgiełku centrum oraz spokoju w Parku Łazienkowskim i Skaryszewskim. To wszystko sprawia, że jest to dzielnica ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem wśród osób poszukujących swojego wymarzonego lokum.

Opis Nieruchomości:

Dom wybudowany został końcem lat 80-tych a oddany do użytku w roku 1992. Na parterze mamy widną, dużą jadalnię z aneksem kuchennym o powierzchni 20m2 oraz przestronny, 30-metrowy salon z kominkiem z widokiem na prywatny taras z ogrodem. Podłogi całego parteru wyłożone są eleganckim, czarnym marmurem a krzewy i drzewa w ogrodzie zapewniają bardzo prywatną i przyjemną przestrzeń.
Na piętrze znajdziemy 4 pokoje, z których 2 mają własne, oddzielne balkony i przestronne okna o południowo-zachodniej ekspozycji. Na podłogach położono jesionowy parkiet, wycyklinowany w 2018 roku. Na piętrze usytuowana jest także główna, duża łazienka wyremontowana w 2017 roku.
Na samej górze budynku znajduje się genialny open space o powierzchni niemal 60 metrów, który można przeznaczyć na sypialnię typu master bedroom z 2 garderobami i łazienką, pokój dziecka czy też pracownię lub siłownię – w zależności od potrzeb. Przestrzeń jest świetnie doświetlona przez zamontowane 3 okna połaciowe, wymienione końcem 2015 roku.

Dodatkowo:

– w mieszkaniu znajduje się duża piwnica, z dodatkową toaletą, miejscem na pralnię oraz kuchnię roboczą
– w 2015 roku wymienione zostały wszystkie okna, na wysokiej jakości okna pięciowarstwowe z atestami
– w 2017 roku wyremontowano elewację frontową, schody i ogrodzenie zewnętrzne
– w 2018 roku przeprowadzona była naprawa dachu
– atutem jest cicha, kameralna uliczka

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:

Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla tych, którzy uwielbiają klimat magicznej Starej Saskiej Kępy. Może tu zamieszkać rodzina z dziećmi, jednak dom będzie również idealnym rozwiązaniem na biuro. Ze względu na możliwości aranżacyjne mieszkanie nabiera dodatkowych walorów.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre