Sprzedaż
332248
ul. Dworcowa
Obrzycko
(gm. Obrzycko)
795 000 zł

Oferuję na sprzedaż posiadający ogromny potencjał kompleks budynków przemysłowych, usytuowany na liczącej blisko 5600 m2 działce. Nieruchomość położona jest w Obrzycku, ok. 45 km na północ od Poznania, przy biegnącej przez Szamotuły drodze wojewódzkiej nr 185 stanowiącej obwodnicę Obrzycka. Budynki wymagają odświeżenia. Można zaadoptować je na dowolny cel. Dostępne od zaraz.

Na oferowaną nieruchomość składają się budynki o łącznej powierzchni 840 m2. Zdecydowana większość z nich – 640 m2 (parter – 440 m2, piętro – 200 m2) została wzniesiona w 2006 r. Pozostała część natomiast (200 m2 z podpiwniczeniem) – w latach 60. Wszystkie okna wymienione na PCV.

Budynki zostały zaprojektowane tak, aby mogła odbywać się w nich produkcja spożywcza (ciąg technologiczny produkcji wędliniarskiej). Mogą więc być ponownie wykorzystywane do tego celu lub do innej produkcji czy też do prowadzenia dowolnej działalności.

Składają się na nie pomieszczenia typowo produkcyjne, w tym chłodnie, pomieszczenia biurowe i zaplecze socjalne. Do metrażu nie są wliczane budynki dodatkowe: wiata, stróżówka oraz konfiskator na odpady.

Nowa część budynku posiada ogrzewanie olejowe. Starsza – węglowe, z możliwością podłączenia do systemu ogrzewania olejowego.

Media: wodociąg, gaz, prąd, siła.

Większa część działki – na której stoją budynki – ogrodzona. Posiada też dwie szerokie bramy wjazdowe. Ponad 2 tys. m2 działki wyłożone kostką pozbrukową. Cały grunt jest w użytkowaniu wieczystym do 2094 r. (opłata roczna to 818 zł).

Obrzycko to miasteczko z wielowiekową tradycją, malowniczo położone nad Wartą, przy drodze wojewódzkiej nr 185. Od Poznania dzieli je 45 km, od Szamotuł – 12 km. Do położonego dalej na północ Czarnkowa jest 25 km, na zachód, do Wronek – 13 km, a na wschód, do Obornik Wlkp. – 25 km.

Zapraszam na prezentację nieruchomości!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre