Sprzedaż
332082
ul. Lipowa
Zgierz
(gm. Zgierz)
827 000 zł

Jeżeli marzycie Państwo o spokojnym miejscu, w którym można prowadzić działalność gospodarczą, a po pracy odpocząć w zaciszu przytulnego domu lub spotkać się z przyjaciółmi w cieniu rozłożystego drzewa, jeżeli chcecie Państwo mieszkać blisko lasu, a jednocześnie blisko centrum miasta – ta nieruchomość jest właśnie dla Was.

Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego z budynkiem warsztatowym zlokalizowanego w Zgierzu przy granicy z Łodzią.

Dom jednopiętrowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany jest na dużej działce o powierzchni 906 m2 w dzielnicy domów jednorodzinnych.

Dom słoneczny, przestronny, estetyczny.Nieruchomość w dobrym stanie, gotowa do wprowadzenia.

Część mieszkalna na piętrze składa się z otwartego salonu o powierzchni 43 m2 z klimatycznym kominkiem, dwóch pokoi, o powierzchni 16 m2 i 20,5 m2, przestronnej i widnej kuchni, spiżarni, dużej łazienki i oddzielnej toalety.

Na poddaszu znajdują się dwie przestronne 20 metrowe sypialnie, pokój o powierzchni 12 m2 i toaleta.

Budynki warsztatowe o powierzchni około 200 m2 przybudowane częściowo do północnej strony budynku posiadają wejście zarówno z domu jak i z zewnątrz budynku. Na parterze zlokalizowany jest garaż, kotłownia i cześć socjalna dla pracowników składająca się z szatni, jadalni oraz węzła sanitarnego.

Do warsztatu, którego wysokość wynosi 3,15 m doprowadzone jest przyłącze energii elektrycznej bezpośrednio z transformatora, co daje możliwość prowadzenia różnych rodzajów działalności.

Dużym atutem tej nieruchomości jest wiata garażowa na dwa samochody.

Działka jest uzbrojona w przyłącza: wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe i elektryczne 3 fazowe.

Dom był remontowany w 2019 r.

Oferowana nieruchomość daje możliwość spełnienia marzeń o domu oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej na jednej działce.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre