Sprzedaż
332078
ul. Gościniec
Warszawa Wesoła
(gm. Wesoła)
1 285 000 zł
WYJĄTKOWY APARTAMENT W NOWOCZESNYM BUDYNKU

PEŁEN ŚWIATŁA PRZESTRZENI CHARAKTERU

PRAKTYCZNIE ZAARANŻOWANY

GUSTOWNIE WYKOŃCZONY

W IDEALNYM STANIE

DO WPROWADZENIA

Przedmiotem sprzedaży jest apartament znajdujący się w kameralnym czterolokalowym budynku w cichej i spokojnej okolicy.

LOKALIZACJA:

Nowoczesny, dobrze utrzymany budynek w cichej i spokojnej części Warszawskiej dzielnicy Wesoła os. Stara Miłosna. W okolicy niska zabudowa mieszkaniowa, domy jednorodzinne. W bezpośrednim sąsiedztwie zielone tereny rekreacyjne Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Łatwy i szybki dojazd do centrum oddalonego o ok.15 km zajmuje kilkanaście minut. Dzięki otwartej niedawno Trasie Mostu Południowego dojazd jest możliwy nie tylko poprzez trasę Traktu Brzeskiego do Śródmieścia ale również przez Trasę Mostu Południowego, stanowiącego część południowej obwodnicy Warszawy, do Wilanowa, Ursynowa, Mokotowa. 

ROZKŁAD:

Lokal składa się z przestronnego salonu, doświetlonego wysokimi, dużymi oknami z którego jest wyjście na taras. W dużej części wysokość tego pomieszczenia sięga kilku metrów. Jest ono doświetlone dodatkowo dwoma dużymi oknami połaciowymi z automatyczna regulacją otwarcia. Przestrzeń podzielona jest na część wypoczynkową z kominkiem i wyjściem na słoneczny taras, jadalnię oraz duża praktyczną i efektowną kuchnię. Na tej kondygnacji znajduje się jeszcze oddzielne WC, podręczna, mała garderoba oraz oddzielona od reszty część prywatna, na którą składają się: sypialnia, przylegająca do niej garderoba oraz przestronna łazienka.

Na antresolę prowadzą wygodne, nowoczesne, jasne schody. Na tej kondygnacji znajdują się dwie sypialnie z oknami połaciowymi, łazienka, garderoba oraz część obecne zaaranżowana na bibliotekę i gabinet.

Obecny układ pomieszczeń, ich powierzchnia, przestrzeń, wysokość wynikająca z charakteru samego lokalu i sposób zaaranżowania całości powodują, że oferta stanowi wyjątkowe połączenie efektownej wizualnie przestrzeni i praktycznego rozkładu rodzinnego wnętrza.

PLUSY i BONUSY:

Do lokalu przynależy:

1. położony od południa, urządzony balkon o pow. 12 m2.
2. podwójne miejsce garażowe w usytuowanym pod budynkiem garażu, dodatkowo ogrodzona przestrzeń przed budynkiem pozwala na parkowanie samochodu również na podjeździe.
3. pomieszczenie techniczne o pow. prawie 5 m2 znajdujące się na poziomie garażu, w którym znajduje się indywidulany nowoczesny piec gazowy z zasobnikiem do CO i CW oraz pojemnik odkurzacza centralnego. Pomieszczenie to jest w praktyce wykorzystywane na pralnię i suszarnię.
4. ogrodzony ogródek o pow. 91 m2.

INFORMACJE DODATKOWE:

Mieszkanie bezczynszowe, CO i CW własne, ogrzewanie podłogowe z termostatami, centralny odkurzacz, elektrycznie sterowane okna połaciowe. Nowoczesny, dobrze wybudowany budynek, duża działka, praktyczne rozwiązania instalacji wewnętrznych.

W okolicy liceum, szkoły podstawowe, przedszkola, place zabaw liczne sklepy i punkty usługowe, apteki, poczta, banki, restauracje, przychodnie zdrowia, kościół, komunikacja miejska.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre