Sprzedaż
332063
Sąspów
(gm. Jerzmanowice-Przeginia)
80 000 zł

Jest takie miejsce, gdzie zatrzymał się czas.
Miejsce klimatyczne, zaniedbane… ale o ogromnym potencjale dla kogoś, kto zechce go w nim dostrzec…

Działka, o której piszę, mieści się w Sąspowie w gminie Jerzmanowice-Przeginia, zaledwie 20km od Krakowa i 5,5km od Ojcowa.
To wspaniała baza wypadowa na rowerowe i piesze wycieczki po Ojcowskim Parku Narodowym, a równocześnie z szybkim i sprawnym dojazdem do Krakowa.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, ujęta jako działka rolna, zabudowana dwoma budynkami: mieszkalnym oraz gospodarczym.
Budynki są stare, z początku XX wieku i jeden z nich (drewniany) z całą pewnością kwalifikuje się do wyburzenia.
Drugi z budynków – kamienny, niewątpliwie wymaga wymiany dachu, ale daje możliwość odremontowania go i stworzenia wyjątkowego wnętrza, na bazie istniejącej.

Na pewno nie jest to nieruchomość dla „każdego”. Musi trafić na kogoś, kto dostrzeże w niej możliwości, potencjał i wyjątkowość, którą podnosi jeszcze sąsiedztwo starego cmentarza.

Działka uzbrojona jest w prąd i wodę.
Gaz można doprowadzić z sąsiednich działek.
Nie jest skanalizowana.

Atrakcyjna cena wynika z braku możliwości uzyskania pozwolenia na budowę (strefa ochronna cmentarza) co jednak nie blokuje remontu istniejących zabudowań. Dom posiada adres. 

Zapraszam serdecznie do spotkania na działce, przyjrzenia się z bliska możliwościom jakie daje i zakochania się w tym klimatycznym miejscu.
Za niewielkie pieniądze, można kupić marzenia…
Serdecznie zapraszam 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre