Sprzedaż
332056
ul. Antoniego Józefa Madalińskiego
Warszawa Stary Mokotów
(gm. Mokotów)
990 000 zł

Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji – położne na Starym Mokotowie. Bardzo ciche mieszkanie z oknami na trzy strony świata (wschód, północ, południe) zlokalizowane w budynku z zadbanymi częściami wspólnymi stylizowanym na kamienicę. Mieszkanie prezentowane w ramach umowy wyłącznej sprzedaży.

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się przy ulicy Madalińskiego w sercu Starego Mokotowa. W bliskiej odległości znajduje się sieć komunikacji miejskiej, a tam kilka linii tramwajowych, autobusowych, oraz przystanek komunikacji nocnej oraz stacja rowerów miejskich Veturilo. Jest to znakomita lokalizacja dla osób ceniących sztukę, spacery, spędzanie wolnego czasu wśród ludzi. Mieszkanie jest w sąsiedztwie teatrów (Nowy, Guliwer), parków (Morskie Oko), oraz wyższych uczelni (Szkoła Główna Handlowa, Politechnika Warszawska). Bardzo dobra infrastruktura, lokalne sklepy, apteki, restauracje, punkty usługowe.

Nieruchomość:

Trzy pokojowe mieszkanie, komfortowe, gotowe do wprowadzenia. Posiada klarowny podział na część dzienną, oraz sypialnianą. Okna w mieszkaniu wychodzą na trzy strony: wschód, północ i południe. Balkon znajduje się od strony południowej. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne, posiada dobrze zachowaną podłogę, ładną łazienkę i wyremontowaną toaletę. Ze względu na plastyczny układ mieszkania można pozmieniać w nim strefy (salon może być zlokalizowany zarówno przy kuchni, oraz w miejscu gdzie znajduje się balkon) Do mieszkania przynależy wygodna piwnica, jest również miejsce na rowery.

Duży pokój z widnym aneksem kuchennym – 21 mkw (pn)
Sypialnia z balkonem – 15 mkw (pd)
Sypialnia – 13 mkw (wsch)
Przedpokój – 4,5 mkw
Łazienka – 2,9 mkw
Toaleta – 1,2 mkw

Kamienica:

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym terenie, na które można się dostać zarówno od ul. Madalińskiego oraz ul. Olesińskiej. Na podwórku zostały wydzielone miejsce na rowery. Budynek jest bardzo zadbany, posiada czyste i wyremontowane części wspólne. Kamienica ma uregulowany stan prawny bez roszczeń przedwojennych właścicieli. Zarządzana jest przez prężnie działającą wspólnotę mieszkaniową, która w ostatnich latach zmieniła wiele elementów (nowe klatki, elektryka w częściach wspólnych, piony wodne i kanalizacyjne) na nowe.

Kto może tu mieszkać:

Mieszkanie idealne jest dla singla studiującego w jednej z pobliskich uczelni, bądź dla pary rozpoczynającej dorosłe życie z dzieckiem, lub dopiero planującej założenie rodziny. Jest to również dobra propozycja dla osoby samotnie wychowującej dziecko. Bliskość przedszkoli, szkół, dobrej komunikacji miejskiej sprawia, że to może to być propozycja dla różnych potrzeb.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.
Opis dodatkowy dołączany w eksporcie

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre