Wynajem
332037
ul. Krypska
Warszawa Praga-Południe
(gm. Praga-Południe)
4 000 zł

ŚWIETNIE WYKOŃCZONE MIESZKANIE PRZY SKWERZE NIEOPODAL RONDA WIATRACZNA

Jasne | Z widokiem na zieleń | Atrakcyjny design | Blisko komunikacji miejskiej | Cicha okolica | Internet w cenie

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:

* Salon z aneksem kuchennym
* Sypialnia
* Łazienka z prysznicem
* Duży balkon

Mieszkanie zostało wykończone w stylu nowoczesnym, czerpiącym odrobinę inspiracji ze stylu art-Deco. Na niespełna pięćdziesięciu metrach kwadratowych, dzięki bardzo fajnemu rozkładowi, udało się komfortowo rozlokować zarówno sporą kuchnię, jak część jadalną i wypoczynkową. 

Sypialnia jest niezwykle zapraszająca, a duża szafa zajmująca całą ścianę jest niezwykle pojemna.

LOKALIZACJA:

Budynek jest niezwykle sympatycznie zlokalizowany. Z jednej strony jest bardzo blisko do Al. Stanów Zjednoczonych i ronda Wiatraczna, z drugiej nie jest w pierwszej linii budynków od ruchliwych ulic, więc jest cicho i kameralnie.

Dużym atutem jest znajdujący się niemal pod oknami zielony skwer miejski, a w razie większej potrzeby obcowania z zielenią – Park Skaryszewski jest dosłownie 3 przystanki tramwajowe stąd, a idąc spacerem przez Ostrobramską dojdziemy do jeziorka Balaton, gdzie oprócz okazjonalnych imprez miejskich można wypożyczyć rower wodny i relaksować się na wodzie.

Pobliskie rondo Wiatraczna gwarantuje dostęp do całej masy sklepów znajdujących się zarówno w galerii Uniwersam Grochów, jak w całym pasażu malutkich sklepików z szeroką ofertą produktów, nie tylko spożywczych. 

W okolicznych budynkach znajduje się również sporo placówek medycznych, fryzjerów, kilka piekarni, a także lokale gastronomiczne, pośród których na szczególną uwagę zasługuje quasi cukiernia, serwująca niemal wyłącznie rurki z kremem w których się specjalizuje, o wdzięcznej nazwie „Rurki z Wiatraka”.

W kontekście komunikacji – miejskim transportem do centrum lub na dw. Wileński dotrzemy w niespełna 20 minut, samochodem w połowę tego czasu. Co ważne, w okolicy jest zawsze łatwo zaparkować ze względu na mnogość uliczek, a także płatny parking zewnętrzny. Dzięki temu goście nie powinni cierpieć przyjeżdżając do nas własnym samochodem.

INFORMACJE DODATKOWE:

Cena zawiera czynsz administracyjny
Istnieje możliwość wynajęcia na działalność gospodarczą.
Dodatkowo płatny prąd
Internet jest w cenie

Zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre