Sprzedaż
331968
ul. Raczkowska
Suwałki
(gm. Suwałki)
3 021 000 zł

Szukasz miejsca dla swojego biznesu? Interesuje Cię przemysłowa część miasta? Zapraszam na prezentację obiektu usługowo-produkcyjnego w przemysłowej części miasta Suwałki (Suwalska Specjalistyczna Strefa Ekonomiczna), woj. podlaskie, przy ul. Raczkowskiej 183d.
Przedmiotem sprzedaży jest obiekt, który można zaadaptować pod działalność produkcyjną, usługową, hurtownię lub pod Twój własny pomysł.
Działka o powierzchni 0,1489m2 w kształcie prostokąta o numerze ewidencyjnym 3499/2 położona w strefie przemysłowej miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 łączącej miasto Suwałki z Litwą, przejściem granicznym w Budzisku. Dojazd do działki drogą o nawierzchni asfaltowej.
Teren posesji utwardzony kostką brukową, częściowo ogrodzony, występuje zieleń niska.
GŁÓWNE ATUTY nieruchomości, to strategiczne położenie- obszary Suwalskiej Strefy graniczą z Rosją, Litwą i Białorusią, a w perspektywie poprzez Via Baltica – z Finlandią.
Powierzchnia zabudowana działki wynosi 592,90 m2 zaś powierzchnia użytkowa samego budynku to 1382,60 m2, jego kubatura wynosi 6000 m3.
Budynek został wybudowany w latach osiemdziesiątych w technologii szkieletowej o konstrukcji nośnej stalowej, zaś w 1998 roku przeszedł remont i modernizację, a w 2020 r. zmieniono pokrycie dachu. Całkowicie podpiwniczony o żelbetonowych fundamentach.
Nieruchomość o trzech niezależnych kondygnacjach składających się z 28 pomieszczeń (biura, pomieszczenia magazynowe, recepcja, łazienki, pomieszczenia techniczne).
Budynek murowany z pełnej cegły ceramicznej, zaś ściany zewnętrzne warstwowe są ocieplone metodą mokrą.
Bardzo dobra lokalizacja pod działalność komercyjną.
W sąsiedztwie budynki produkcyjno – magazynowe, usługowo – handlowe oraz Urząd Celny.
Idealne miejsce na Twój biznes!
Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT
Link do filmu o nieruchomości: https://youtu.be/FCyCoEjqkAw

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre