Sprzedaż
331967
ul. Kościelnicka
Kraków Nowa Huta
(gm. Kraków-Nowa Huta)
749 000 zł

Mam przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji Zielone Kościelniki – 2 domy w zabudowie bliźniaczej.
Jeśli cenisz uroki podmiejskiego życia, szukasz dla swojej rodziny funkcjonalnego domu a przy okazji bliska Ci jest północno-wschodnia część Krakowa to zapraszam Cię do zapoznania się z poniższą ofertą.
Ta urokliwa nieruchomość położona jest na ulicy Kościelnickiej w Krakowie.
Dom w zabudowie bliźniaczej jest alternatywą dla dużego mieszkania z własnym ogródkiem i garażem. Całość uzupełnia koncepcja osiedla zamkniętego. Lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, blisko granicy Krakowa i Niepołomic podkreśla atrakcyjność oferty.
Nieruchomość wybudowana została na podstawie projektu domu Murator BCC325.
Projekt Murator BCC325 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.
Aby zwiększyć funkcjonalność związaną z użytkowaniem przynależnej do nieruchomości działki, zaprojektowano dodatkowe wyjście z garażu na ogród.
Wygląd domu nawiązuje do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.
Nowoczesny styl to nie tylko wygląd. To co wyróżnia inwestycję to przede wszystkim nacisk na energooszczędność, funkcjonalność oraz estetykę. Do budowy zostaną zastosowane wysokiej jakości materiały budowlane. Każdy dom zostanie wyposażony w instalację fotowoltaiczną Firmy Growat oraz pompę ciepła Firmy Panasonic. Inwestor przewidział również w oferowanej cenie montaż alarmu i rolet zewnętrznych.
Osiedle zostanie ogrodzone, drogi dojazdowe i wjazdy wykończone a całość osiedla uzupełniona zielenią.
Inwestycja właśnie się rozpoczęła.
Planowany termin oddania – III-IV kwartał 2021
Inwestycja realizowana zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy.
Zainteresowany.
Zapraszam do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre